تخریب و نوسازی

خرده کاری در ساختمان

خرده کاری ساختمان

بعد از ساخت ساختمان و قابل سکونت شدن آن برای ساکنین ، بعد از گذشت مدتی ممکن است که قسمت هایی از ساختمان نیازمند تعمیرات جزئی و خرده کاری ساختمان باشد .به همین دلیل شما باید در اسرع وقت ساختمان را بازسازی و تعمیر کنید تا خرده کاری ها به مشکل بزرگتری تبدیل نشود و هزینه اضافی را روی دستتان نگذارد.

قسمت هایی از ساختمان که بیشتر نیاز به خرده کاری دارند

ممکن است بعد از مدتی قسمت هایی از گچکاری ساختمان بر اثر نم و رطوبت خراب شود و نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشند.و یا سرویس های بهداشتی ممکن است بر اثر گرفتگی فاضلاب و نشت لوله های آب داخل دیوار نیازمند بازسازی شوند. و یا اینکه نیاز باشد که کف ساختمان را به خاطر گرفتگی لوله های فاضلاب و نشتی آن ها دستکار و بازسازی شوند ،و یا ممکن است که بر اثر افتادن اجسام سنگین و نوک تیز کاشی ها و پارکت های دیوار ها و کف آسیب ببیند که نیاز به انجام بازسازی و تعمیر داشته باشند . ایمن سازان با برترین نیروهای خرده کاری ساختمان ، ساختمان شما را به صورت کامل سرویس میکند.

خرده کاری ساختمان

انواع خرده کاری ساختمان

قیرگونی سرویس های بهداشتی و ایزوگام پشت بام ها

تیغه چینی

رفع نم و رطوبت ساختمان

گچکاری و گچبری ساختمان و خرده کاری ساختمان

سنگ چینی پیاده رو ویلا ها

تخریب ساختمان ها ، بازسازی ساختمان و تاسیسات ساختمان

کاشی کاری و نصب پارکت

نصب کاغذ دیواری و…

کنده کاری ، لوله کشی ، باز کردن فاضلاب و… دیگر کارهای خرده کاری ساختمان

خرده کاری در ساختمانقیمت های خرده کاری

قیمت تمام خرده کاری های ساختمان با دیدن نوع کار و بر اثاث قیمت ها و تعرفه های صنف مربوطه و کاملا منصفانه تعیین می شود .

ایمن ساز تهران با بهره گیری از پرسنل متخصص و کاربلد در تمام حیطه های ساختمانی اعم از ، بازسازی ساختمان ، تاسیسات ساختمان ، خرده کاری ، لوله کشی ، بنایی ساختمان ، تعمیرات ساختمان و رفع نم و سرویس های ساختمان از سال 1380 در استان تهران فعالیت میکند و تا این مدت توانسته که رضایت مشتریان عزیز را کسب کرده و بر تیم خود افتخار کند. خرده کاری ساختمان با ایمن ساز تهران تجربه کنید.

مصالح و تجهیزات خرده کاری

در انجام خرده کاری ساختمان ممکن است از چند نوع مصالح مختلف و همچنین تجهیزات ساختمان استفاده شود ُ اما مهمتر از ان انتخاب بهترین مصالح و تجهیزات برای خرده کاری می باشد که آن هم بستگی به کاربلد بودن مهندسان و استادکاران شرکتی که قرار است خرده کاری و تعمیر و بازسازی ساختمان را انجام دهند دارد.ما در ایمن ساز تهران بهترین و با کیفیت ترین مصالح و تجهیزات را با بهترین تخصص ها بکار میگیریم ُ امید است اعتماد شما نشانه کیفیت کار ما باشد.

چرا خرده کاری های یک ساختمان تمامی ندارد

همانطور که میدانیم در ساختمان شامل اجزای تشکیل دهنده بسیاری می باشد ، که هر کدام از این اجزا از مواد و مصالح متفاوتی ساخته شده اند .

اینجاست که با گذشت مدتی از عمر ساختمان قسمت های مختلف ساختمان کم کم دچار فرسودگی و تخریب می شوند که نیاز به تعمیرات ، بازسازی و نوسازی دارند . این جاست که هر ساختمانی به خرده کاری ساختمان نیاز دارد تا از گسترش فرسودگی ها به بخش های دیگر  ساختمان جلوگیری کند و ساکنان ساختمان را متحمل خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری نکند.

خدمات خرده کاری

کاشی و سرامیک کاری : یکی از انواع کارهای خرده کاری ساختمان کاشی و سرامیک کاری می باشد ، همانطور که میدانید کاشی و سرامیک جزو مصالح پر کاربرد در ساختمان هستند که اجرا و نصب ان ها نیازمند تخصص فراوانی دارد .

روش های نصب انواع کاشی با هم تفاوت فراوانی دارند و هرکدام نیازمند جزئیات نصب متفاوتی هستند ، به کاشی هایی که با سرامیک پوشیده شده اند سرامیک میگویند .

گچکاری ساختمان : گچکاری ساختمان یکی دیگر از اصول ساختمان سازی است که توسط استادکاران گچ کار انجام می شود. گچکاری ساختمان ممکن است به صورت کلی انجام شود یعنی ساختمان تازه ساخت است و قبلا گچکاری نشده است خرده کاری ساختمان گچکاری ساختمان را هم در بر می گیرد ، در بعضی مواقع هم ممکن است که دیوارهای ساختمان بدلیل نم کشیدن گچ خود را بیندازند که بازهم  احتیاج به یک کچکار در ساختمان است.

سایر خدمات ایمن ساز تهران

ما علاوه بر خرده کاری ساختمان تمام کارهای ساختمانی دیگر را انجام می دهیم.

رفع نم ساختمان و سرویس ها ، تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان ، تخریب ساختمان 

خرده کاری ساختمان

خدمات اصلی خرده کاری در ساختمان

  • گچکاری در ساختمان

گچکاری در ساختمان یکی از کارهایی است که زیر مجموعه خرده کاری ساختمان قرار می گیرد و از این بابت بسیار حائز اهمیت می باشد ، که حرفه  ایی است که شامل نازک کاری های فراوانی می باشد ، در کل گچکاری ساختمان یعنی پوشاندن دیوار های ساختمان با یک نوع پودر کاملا سفید رنگ به نام گچ.

  • کاشی کاری در ساختمان

  • کاشی کاری ساختمان می تواند شامل کاشی کاری دیوار ها آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی باشد ، کاشی کاری در کل یعنی  چسپاندن کاشی های عایق و لعاب دار و بدون لعاب به ساختمان ، کاشی کاری در ساختمان را می توان جزو خرده کاری های ساختمان قرار داد .
  • سرامیک کاری در ساختمان هم جزو خرده کاری در ساختمان محسوب می شود و تقریبا با کاشی کاری با یک روش و شیوه اجرا می شود.
  • گاهی اوقات ما خانه ای رو تازه خریده ایم اما ما می خواهیم خانه رو به سلیقه خود تغییر دهیم گاها دیواری را تغییر می دهیم تا اتاق خوابی می سازیم یا کم می کنیم که در این صورت که کار گرو ایمن سازه تهران شروع میشه که تمامی خرده کاری های خانه شما رو برعهده می گیریم و تمامی کار خانه شما رو به صورت صد در صد ضمانتی انجام می دهیم.

کاشی کاری و خرده کاری

در ادامه با دیگر خدمات ایمن ساز بیشتر آشنا می شوید

خدمات نقاشی ساختمان ایمن ساز

ایمن ساز تهران علاوه بر دارا بودن تمام خدماتی که در بخش های بالای این مطالب با عنوان خرده کاری ساختمان معرفی کرد عملیات و پروژه های نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان را هم انجام می دهد. استادکاران نقاشی و رنگ ساختمانی ما با داشتن تجربه و دانش رنگ آمیزی و با استفاده از بهترین نوع رنگ های ساختمانی بهترین و زیباتربن نقاشی های منزل و ساختمان را برای شما انجام می دهند.

بهترین نقاشی منزل

اهمیت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان جزو حرفه های ساختمانی است که زیر نظر و حوزه خرده کاری ساختمان قرار می گیرید ، اهمیت نقاشی ساختمان از ان جا رو می شود که وقتی فضای محیط قبل از نقاشی شده را با محیط نقاشی شده مقایسه می کنیم به آسانی بر تاثیر رنگ آمیزی پی می بریم ، می بینیم که محیط تفاوتی 100% از لحاظ بهبود وضعیت را داشته است . ایمن ساز تهران مشاور شماست با ما در این رابطه صحبت کنید.

نقاشی ساختمان

ابزار کاری ساختمان و تعمیرات

از دیگر کارهایی که در حوزه تعمیرات ساختمان انجام میگیرد می توان به گچکاری و ابزار زنی ساختمان انجام می شود ، متخصصان ساختمانی ما در ایمن ساز تهران با استخدام و بکارگیری بناهای گچ کار ساختمانی و ابزار زن فضای داخلی خانه شما را به صورت حرفه ایی و کاملا ایده آل انجام می دهد. ما را به خانه خود دعوت کنید و شاهد بهترین تعمیرات در ساختمان و بازسازی منزل خود باشید.

گسترش خرده کاری در ساختمان

هرچه به جلوتر حرکت می کنیم صنعت ساختمان سازی پیوسته و با به پاس شهر نشینی پیشرفت می کند و ساختمان هایی که ساخته می شوند پیچیده تر از ساختمان های قدیمی هستند و تعمیر و نگه داری ان ها طبیعتا سخت تر از ساختمان های روستایی و قدیمی می باشد ، خرده کاری ساختمان هم حرفه ایی است که بسیاری از فعالیت های تعمیر و نگه داری ساختمان را در بر می گیرد، به عنوان مثال تصور کنید در یک ساختمان چند طبقه هستید و سقف شما نم پیدا کرده است ، مطمئنا شما خودتان نمی توانید محل و منشا نم را پیدا کرده و باید کار را به کاردان بسپارید ، ایمن ساز تهران انواع متخصصان ساختمانی ، مانند استادان خرده کاری ساختمان ، بنایی ساختمان ، لوله کشی ساختمان ، تخریب ، بازسازی ساختمان را کنار هم گرد آوری کرده تا خدمات رسانی با کیفیتی  را به شما هدیه دهند.

خرده کاری ساختمان در تهران

دیگر لازم نیست نگران باشید ما در ایمن ساز تهران با داشتن ویژگی های بارزی که در عرصه تعمیرات ، بازسازی و نوسازی ، لوله کشی آب و گاز و … ، و همچنین خرده کاری ساختمان داریم می توانیم بهترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم ، خرده کاری انواع ساختمان ها را به ما بسپارید .

خرده کاری های ساختمانی

ویژگی های ایمن ساز تهران

ما در شرکت ایمن ساز تهران ویژگی هایی از قبیل ، سرع و دقت در انجام کار ، پاینیترین نرخ ساختمانی در میان رقبا ، پرسنل متخصص و خوش اخلاق و … را داریم پس خرده کاری ساختمان خود را به ما بسپارزید.

انجام خدمات دیگر ساختمانی به صورت تضمینی

شرکت ایمن ساز تهران علاوه بر ارائه خدمات خرده کاری ساختمان در تهران و حومه سایر فعالیت های ساختمانی را نیز با ارائه ضمانت نامه های 100 درصدی هم به انجام می رساند ، خدماتی همچون :

رفع نم ساختمان و سرویس ها 

خدما رفع نم ساختمان توسط ببهترین متخصصان و تجهیزات تشخیص محل نم زدگی انجام می شود .

لوله کشی

انجام بهترین و اصولی ترین لوله کشی در ساختمان با بیشترین تخصص و پاینترین نرخ (خرده کاری ساختمان )

بنایی ساختمان

انجام کلیه خدمات مربوط به بنایی ساختمان توسط بهترین استادکاران ساختمانی در ایمن ساز تهران .

تخریب ساختمان

علاوه بر انجام خرده کاری ساختمان ما در ایمن ساز تهران ساختمان و بنای کهنه شما را تخریب کرده و آماده ساخت و ساز مجدد می کنیم.

بازسازی ساختمان

انجام کلیه خدمات بازسازی ساختمان را به صورت کاملا اصولی و ارزان از گروه ساختمان سازی ایمن ساز تهران بخواهید . خرده کاری ساختمان

تعمیرات کلی ساختمان