تخریب و نوسازی

خرده کاری ساختمان

خرده کاری ساختمان

بعد از ساخت ساختمان و قابل سکونت شدن آن برای ساکنین ، بعد از گذشت مدتی ممکن است که قسمت هایی از ساختمان نیازمند تعمیرات جزئی و خرده کاری ساختمان باشد .

به همین دلیل شما باید در اسرع وقت ساختمان را بازسازی و تعمیر کنید تا خرده کاری ها به مشکل بزرگتری تبدیل نشود و هزینه اضافی را روی دستتان نگذارد.

قسمت هایی از ساختمان که بیشتر نیاز به خرده کاری دارند

ممکن است بعد از مدتی قسمت هایی از گچکاری ساختمان بر اثر نم و رطوبت خراب شود و نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشند.و یا سرویس های بهداشتی ممکن است بر اثر گرفتگی فاضلاب و نشت لوله های آب داخل دیوار نیازمند بازسازی شوند.

و یا اینکه نیاز باشد که کف ساختمان را به خاطر گرفتگی لوله های فاضلاب و نشتی آن ها دستکار و بازسازی شوند ،و یا ممکن است که بر اثر افتادن اجسام سنگین و نوک تیز کاشی ها و پارکت های دیوار ها و کف آسیب ببیند که نیاز به انجام بازسازی و تعمیر داشته باشند . ایمن سازان با برترین نیروهای خرده کاری ساختمان ، ساختمان شما را به صورت کامل سرویس میکند.

خرده کاری ساختمان

انواع خرده کاری ساختمان

قیرگونی سرویس های بهداشتی و ایزوگام پشت بام ها

تیغه چینی

رفع نم و رطوبت ساختمان

گچکاری و گچبری ساختمان و خرده کاری ساختمان

سنگ چینی پیاده رو ویلا ها

تخریب ساختمان ها ، بازسازی ساختمان و تاسیسات ساختمان

کاشی کاری و نصب پارکت

نصب کاغذ دیواری و…

کنده کاری ، لوله کشی ، باز کردن فاضلاب و… دیگر کارهای خرده کاری ساختمان

خرده کاری در ساختمانقیمت های خرده کاری

قیمت تمام خرده کاری های ساختمان با دیدن نوع کار و بر اثاث قیمت ها و تعرفه های صنف مربوطه و کاملا منصفانه تعیین می شود .

ایمن ساز تهران با بهره گیری از پرسنل متخصص و کاربلد در تمام حیطه های ساختمانی اعم از ، بازسازی ساختمان ، تاسیسات ساختمان ، خرده کاری ، لوله کشی ، بنایی ساختمان ، تعمیرات ساختمان و رفع نم و سرویس های ساختمان از سال 1380 در استان تهران فعالیت میکند و تا این مدت توانسته که رضایت مشتریان عزیز را کسب کرده و بر تیم خود افتخار کند. خرده کاری ساختمان با ایمن ساز تهران تجربه کنید.

مصالح و تجهیزات خرده کاری

در انجام خرده کاری ساختمان ممکن است از چند نوع مصالح مختلف و همچنین تجهیزات ساختمان استفاده شود ُ اما مهمتر از ان انتخاب بهترین مصالح و تجهیزات برای خرده کاری می باشد که آن هم بستگی به کاربلد بودن مهندسان و استادکاران شرکتی که قرار است خرده کاری و تعمیر و بازسازی ساختمان را انجام دهند دارد.ما در ایمن ساز تهران بهترین و با کیفیت ترین مصالح و تجهیزات را با بهترین تخصص ها بکار میگیریم ُ امید است اعتماد شما نشانه کیفیت کار ما باشد.

چرا خرده کاری های یک ساختمان تمامی ندارد

همانطور که میدانیم در ساختمان شامل اجزای تشکیل دهنده بسیاری می باشد ، که هر کدام از این اجزا از مواد و مصالح متفاوتی ساخته شده اند .

اینجاست که با گذشت مدتی از عمر ساختمان قسمت های مختلف ساختمان کم کم دچار فرسودگی و تخریب می شوند که نیاز به تعمیرات ، بازسازی و نوسازی دارند . این جاست که هر ساختمانی به خرده کاری ساختمان نیاز دارد تا از گسترش فرسودگی ها به بخش های دیگر  ساختمان جلوگیری کند و ساکنان ساختمان را متحمل خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری نکند.

خدمات خرده کاری

کاشی و سرامیک کاری : یکی از انواع کارهای خرده کاری ساختمان کاشی و سرامیک کاری می باشد ، همانطور که میدانید کاشی و سرامیک جزو مصالح پر کاربرد در ساختمان هستند که اجرا و نصب ان ها نیازمند تخصص فراوانی دارد .

روش های نصب انواع کاشی با هم تفاوت فراوانی دارند و هرکدام نیازمند جزئیات نصب متفاوتی هستند ، به کاشی هایی که با سرامیک پوشیده شده اند سرامیک میگویند .

گچکاری ساختمان : گچکاری ساختمان یکی دیگر از اصول ساختمان سازی است که توسط استادکاران گچ کار انجام می شود. گچکاری ساختمان ممکن است به صورت کلی انجام شود یعنی ساختمان تازه ساخت است و قبلا گچکاری نشده است خرده کاری ساختمان گچکاری ساختمان را هم در بر می گیرد ، در بعضی مواقع هم ممکن است که دیوارهای ساختمان بدلیل نم کشیدن گچ خود را بیندازند که بازهم  احتیاج به یک کچکار در ساختمان است.

سایر خدمات ایمن ساز تهران

ما علاوه بر خرده کاری ساختمان تمام کارهای ساختمانی دیگر را انجام می دهیم.

رفع نم ساختمان و سرویس ها ، تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان ، تخریب ساختمان 

خرده کاری ساختمان

خدمات اصلی خرده کاری در ساختمان

 • گچکاری در ساختمان

گچکاری در ساختمان یکی از کارهایی است که زیر مجموعه خرده کاری ساختمان قرار می گیرد و از این بابت بسیار حائز اهمیت می باشد ، که حرفه  ایی است که شامل نازک کاری های فراوانی می باشد ، در کل گچکاری ساختمان یعنی پوشاندن دیوار های ساختمان با یک نوع پودر کاملا سفید رنگ به نام گچ.

 • کاشی کاری در ساختمان

 • کاشی کاری ساختمان می تواند شامل کاشی کاری دیوار ها آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی باشد ، کاشی کاری در کل یعنی  چسپاندن کاشی های عایق و لعاب دار و بدون لعاب به ساختمان ، کاشی کاری در ساختمان را می توان جزو خرده کاری های ساختمان قرار داد .
 • سرامیک کاری در ساختمان هم جزو خرده کاری در ساختمان محسوب می شود و تقریبا با کاشی کاری با یک روش و شیوه اجرا می شود.

ارائه برترین سلایق در خانه ها

 • گاهی اوقات ما خانه ای رو تازه خریده ایم اما ما می خواهیم خانه رو به سلیقه خود تغییر دهیم گاها دیواری را تغییر می دهیم تا اتاق خوابی می سازیم یا کم می کنیم.
 • که در این صورت که کار گرو ایمن ساز تهران شروع میشه که تمامی خرده کاری های خانه شما رو برعهده می گیریم و تمامی کار خانه شما رو به صورت صد در صد ضمانتی انجام می دهیم.

 

خرده کاری ساختمان

در ادامه با دیگر خدمات ایمن ساز بیشتر آشنا می شوید

اهمیت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان جزو حرفه های ساختمانی است که زیر نظر و حوزه خرده کاری ساختمان قرار می گیرید ، اهمیت نقاشی ساختمان از ان جا رو می شود که وقتی فضای محیط قبل از نقاشی شده را با محیط نقاشی شده مقایسه می کنیم به آسانی بر تاثیر رنگ آمیزی پی می بریم ، می بینیم که محیط تفاوتی 100% از لحاظ بهبود وضعیت را داشته است . ایمن ساز تهران مشاور شماست با ما در این رابطه صحبت کنید.

نقاشی ساختمان

ابزار کاری ساختمان و تعمیرات

از دیگر کارهایی که در حوزه تعمیرات ساختمان انجام میگیرد می توان به گچکاری و ابزار زنی ساختمان انجام می شود ، متخصصان ساختمانی ما در ایمن ساز تهران با استخدام و بکارگیری بناهای گچ کار ساختمانی و ابزار زن فضای داخلی خانه شما را به صورت حرفه ایی و کاملا ایده آل انجام می دهد. ما را به خانه خود دعوت کنید و شاهد بهترین تعمیرات در ساختمان و بازسازی منزل خود باشید.

گسترش خرده کاری در ساختمان

هرچه به جلوتر حرکت می کنیم صنعت ساختمان سازی پیوسته و با به پاس شهر نشینی پیشرفت می کند و ساختمان هایی که ساخته می شوند پیچیده تر از ساختمان های قدیمی هستند و تعمیر و نگه داری ان ها طبیعتا سخت تر از ساختمان های روستایی و قدیمی می باشد ،

خرده کاری یعنی چه ؟

خرده کاری ساختمان هم حرفه ایی است که بسیاری از فعالیت های تعمیر و نگه داری ساختمان را در بر می گیرد، به عنوان مثال تصور کنید در یک ساختمان چند طبقه هستید و سقف شما نم پیدا کرده است ، مطمئنا شما خودتان نمی توانید محل و منشا نم را پیدا کرده و باید کار را به کاردان بسپارید.

ایمن ساز تهران انواع متخصصان ساختمانی ، مانند استادان خرده کاری ساختمان ، بنایی ساختمان ، لوله کشی ساختمان ، تخریب ، بازسازی ساختمان را کنار هم گرد آوری کرده تا خدمات رسانی با کیفیتی  را به شما هدیه دهند.

مزایا و برتری کار با ایمن ساز تهران

مشاوره رایگان به مشتریان

خرده کاری ساختمان

مشاوران قوی و مورد اعتماد

شرکت ایمن ساز تهران این نوید را به شما می‌دهد که مشاوران خوب و قابل اعتمادی برای پروژه های شما بوده و با حضور در محل پروژه های شما، بدون در نظر گرفتن بعد مسافت و در تمام ساعات کار اداری شما را در دستیابی به خواسته ها و ایده‌هایتان یاری می‌نمایند.

بهترین کیفیت

خرده کاری ساختمان

کیفیت برتر خدمات

ارائه بالاترین کیفیت مورد انتظار در طراحی‌های انجام یافته توسط متخصصین دکوراتیو و مهندسین طراحی این مجموعه با سطوح کیفی متفاوت و متنوع؛ به شما این امکان را می‌دهد که با صرف حداقل هزینه ها نیز کلیه خواسته های شما در زمینه طراحی و جزئیات اجرایی برآورده گردیده و تا بهترین کیفیت ها و ایده های خاص نیز قابل ارتقاء ‌باشد.

صرفه جویی در زمان

خرده کاری ساختمان

شرکت ایمن ساز تهران

با داشتن طراحان حرفه ای و همکاری با دیگر دفاتر معتبر طراحی، زمان انجام پروژه های طراحی را به حداقل رسانده و ​این نوید را به شما می‌دهد که طراحی های انجام شده توسط این شرکت بدلیل بهینه بودن، شما را از پرداخت هزینه های مضاعف برای ادیت و اصلاح طرح های معماری بی‌نیاز نماید.

خرده کاری ساختمان در تهران

دیگر لازم نیست نگران باشید ما در ایمن ساز تهران با داشتن ویژگی های بارزی که در عرصه تعمیرات ، بازسازی و نوسازی ، لوله کشی آب و گاز و … ، و همچنین خرده کاری ساختمان داریم می توانیم بهترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم ، خرده کاری انواع ساختمان ها را به ما بسپارید .

خرده کاری های ساختمانی

ویژگی های ایمن ساز تهران

ما در شرکت ایمن ساز تهران ویژگی هایی از قبیل ، سرع و دقت در انجام کار ، پاینیترین نرخ ساختمانی در میان رقبا ، پرسنل متخصص و خوش اخلاق و … را داریم پس خرده کاری ساختمان خود را به ما بسپارزید.

انجام خدمات دیگر ساختمانی به صورت تضمینی

شرکت ایمن ساز تهران علاوه بر ارائه خدمات خرده کاری ساختمان در تهران و حومه سایر فعالیت های ساختمانی را نیز با ارائه ضمانت نامه های 100 درصدی هم به انجام می رساند ، خدماتی همچون :

رفع نم ساختمان و سرویس ها 

خدما رفع نم ساختمان توسط ببهترین متخصصان و تجهیزات تشخیص محل نم زدگی انجام می شود .

لوله کشی

انجام بهترین و اصولی ترین لوله کشی در ساختمان با بیشترین تخصص و پاینترین نرخ (خرده کاری ساختمان )

بنایی ساختمان

انجام کلیه خدمات مربوط به بنایی ساختمان توسط بهترین استادکاران ساختمانی در ایمن ساز تهران .

تخریب ساختمان

علاوه بر انجام خرده کاری ساختمان ما در ایمن ساز تهران ساختمان و بنای کهنه شما را تخریب کرده و آماده ساخت و ساز مجدد می کنیم.

بازسازی ساختمان

انجام کلیه خدمات بازسازی ساختمان را به صورت کاملا اصولی و ارزان از گروه ساختمان سازی ایمن ساز تهران بخواهید . خرده کاری ساختمان

 

خرده کاری ساختمان تهرتن

تعرفه و دستمزد خرده کاری ساختمان چگونه محاسبه می شود ؟

انجام خرده کاری در ساختمان کاملا متفاوت با انجام پروژه های بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان و یا کلا کارها و پروژه های بزرگتر ساختمانی است ، چون استادکاران و بناهای ساختمانی کمی تمایل به انجام پروژه های خرده کاری را دارند . پس نرخ و دستمزد ان ها نیز کاملا متفاوت است .

شما قبل از انجام انواع خرده کاری ساختمان می توانید در رابطه با دستمزد و قیمت ها با ما و مشاوران ما تماس گرفته و قیمت ها را محاسبه کنید ، مطمئن باشید ایمن ساز تهران کمترین قیمت ها را برای شما در نظر می گیرد امید است ما را لایق انجام پروژه ساختمان خود بدانید .

تعرفه پروژه ساختمانی

برترین شرکت در ارائه خدمات خرده کاری ساختمان

آیا بدنبال یک شرکت ساختمانی مطمئن در انجام اتواع خرده کاری و ریزی کاری های ساختمان خد در کوتاه ترین زمان ممکن هستید ؟

درست امده اید ایمن ساز تهران می تواند با در اختیار داشتن تمامی امکانات و نفرات متخصص می تواند ریزه کاری های شما عزیزان را مانند :

پاکسازی محیط بعد از تعمیرات و بازسازی ساختمان

درزگیری درب و پنجره ها

رفع و تشخیص نم و رطوبت در ساختمان

تعویض شیشه های شیشه ساختمان

را انجام می دهیم .

انجام تمام خرده کاری ساختمان خود را به ما بسپارید .

خرده کاری ساختمان

خدمات بنایی و خرده کاری های ساختمان را به شرکت ایمن ساز تهران بسپار

خدمات بنایی کاربردگسترده ای در ساخت و ساز بنا دارد. از کار با آجر گرفته تا خرده کاری های ساختمانی همگی توسط بنا انجام می شود. در پروژه های ساختمان سازی از ابتدای پی ریزی تا گچ کاری همیشه تیم بنایی هم در گروه پیمانکاری وجود دارد.  در پروژه هایی تغییر دکوراسیون هم حتما به خدمات بنایی ساختمان نیاز می شود. گاهی بعد از ساخت بنا  به دلیل مشکلاتی که در ساختمان پیش می آید، تعمیرات ساختمان و بنایی انجام می شود. ریختن گچ دیوار، لق شدن کاشی ها و ….. از مشکلات رایج در ساختمان های قدیمی است که نیاز به تعمیر دارد. در این صورت پیدا کردن یک بنای کاربلد و با انصاف خیلی مشکل می شود.

اما شرکت ایمن ساز تهران از متخصصینی دز زمینه بنایی و خرده کاری ساختمان استفاده می کند که کارهای شما را در کوتاه ترین زمان و با قیمت مناسب انجام می دهد.

خرده کاری ساختمان

انواع خرده کاری ساختمان

 • قیرگونی و ایزوگام
 • رفع نم سرویس بهداشتی
 • تخریب دیوار و کف
 • نصب انواع کاشی و سرامیک
 • دیوار کشی
 • نصب موزاییک و سنگ
 • رفع نم سرویس بهداشتی

خدمات ساختمانی خود را از صفر تا صد به ما بسپارید تا در تمام زمینه ها بهترین ها را برای شما انحام دهیم و ساختمان شما را بروز ترین ساختمان تبدیل کنیم.

شرکت ایمن ساز تهران بهترین خدمات ساختمانی با دستگاه های به روز انحام می دهد و با چندین سال تجربه ای که در این زمینه دارد پیچ و خم تعمیرات و نحوه ی تبدیل ساختمان کهنه به نو را کاملا آگاهی دارد و با تجربه ای که دارد پیش میرود در هر جای تهران هم که باشید فرقی نمیکند ایمن ساز تهران در تمام نقاط تهران آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

خرده کاری ساختمان

شرکت ایمن ساز تهران و ویژگی های برتر نسبت به سایر رقبا

نیروهای پرتوان و نخبه در زمینه ارائه خدمات ساختمانی در تهران بزرک

تجهیزات به روز و استاندارد مطابق با استاندارد های ساخت و ساز و ساختمانی

ارائه خدمات سریع و با کیفیت در تمام مناطق تهران با در نظر گرفتن اهمیت وقت و زمان

خرده کاری ، بنایی ، ساختمان سازی ، ساخت و ساز ، شرکت ساختمانی در تهران 

خدمات برتر