تعمیر و بازسازی

بازسازی ساختمانبازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یکی از کارهایی است که بعد از ساختن ساختمان باید انجام شود ، بعد از آنکه ساختمانی تکمیل میشود و آماده استفاده میشود بعد از مدتی که از عمر ساختمان میگذرد قسمت هایی از ساختمان دچار مشکل میشوند و یا اینکه صاحب ساختمان تصمیم به تغییر دکوراسیون و طرح و نقشه داخلی ساختمان میگیرد اینجاست که پای متخصصان بازسازی به میان می آید.

ما را در تهران دریابید

گروه طراحی و بازسازی شرکت ایمن ساز تهران متشکل از مجموعه ای از  بهترین تجهیزات ساختمانی ، مهندسان ، معماران و کارگران توانمند با هدف تعمیرات ساختمان ، رفع نم ساختمان و سرویس ها ، خرده کاری ساختمان ، لوله کشی ساختمان ، بنایی ساختمان ، طراحی داخلی ساختمان و دکوراسیون ، تخریب و تغییرات ساختمان ، بازسازی ساختمان منازل و شرکت ها و ادرات ، تعمیر خانه های قدیمی ، بازسازی خانه های غیر قابل سکونت و تبدیل ان به محلی دلنشین و ایمن ، تعمیر و سرویس موتورخانه ، پکیج های سرمایشی و گرمایشی و انواع تیغه و دیوار چینی ،سیمان کاری و سایر خدمات ساختمانی در خدمت شما هموطنان عزیز میباشد . شرکت ما از سال 1385 فعالیت خود را در تهران شروع کرد و تا به امروز توانسته نمرات قابل قبولی را در زمینه های کلی بازسازی ساختمان  ، تعمیرات ساختمان و تاسیسات ساختمان در کارنامه خود ثبت کند و خدمتگذار شما باشد.بازسازی ساختمان

بازسازی و تعمیر نمای ساختمان

شاید بارها به دلیل اینکه از نمای بیرونی ساختمان خود خوشتان نیامده به فکر بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان و نما افتاده اید ، ما همه در ایمن ساز تهران اینجاییم تا با تمام توانایی خود نیاز های ساختمانی شما را به بهترین روش ممکن انجام دهیم ، ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات خود هستیم . پس با ما تماس بگیرید.

فعالیت در تمام مناطق تهران

ما با داشتن تیم قوی در ایمن ساز تهران و همچنین داشتن نیرو و ابزار کافی میتوانیم در تمام نقاط تهران به صورت همزمان بازسازی ساختمان را انجام دهیم و بازسازی و نوسازی ساختمان شما را انجام دهیم. تجهیزات پیشرفته و کافی ، نیروی انسانی یکپارچه و همیشگی و مدیریت و برنامه ریزی دقیق ، همه و همه باعث آن شده ما بتوانیم در تمام استان تهران به صورت همزمان فعالیت های مربوط بازسازی و نوسازی ساختمان را انجام دهیم.

بازسازی در تهرانبهترین تجهیزات در ایمن ساز تهران

ایمن ساز تهران با بهره گیری از لوازم و ماشین الات پیشرفته در عرصه تعمیرات ، تاسیسات و بازسازی ساختمان میکوشد ، بهترین و ایمن ترین کار های ساختمانی را برای شما بوجود آورد.

کاربرد چوب در طراحی داخلی ساختمان

ایمن ساز تهران با بازسازی خانه های شما مطابق با بهترین طراحی های روز دنیا میکوشد خانه ای دلنشین را برای شما بوجود آورد از جمله این طراحی ها استفاده از الوار چوب با کیفیت و زیبا در امر بازسازی ساختمان و نمای داخلی خانه میباشد.

استفاده از چوب برای ساخت کمد دیواری ، شلف ، قفسه کتابخانه و میز و صندلی های فانتزی

ساخت دیوار های چوبی و پارتیشن های چوبی در داخل ساختمان و راه پله های دوبلکس چوبی

تعمیر و بازسازی در ، میز و صندلی و سایر قسمت های چوبی ساختمان

نصب پارکت و کفپوش های مناسب

نصب پارکت ساختماننصب کفپوش و پارکت ساختمان در آخر بازسازی ساختمان انجام می شود و میتوان برای اجرای این قسمت از پروژه بازسازی و تعمیرات ساختمان از کفپوش های چوبی ، کفپوش های چسبی پی وی سی ، سنگ و سرامیک و … استفاده کرد.

بهتر است کلیه کارهای مربوط به کف ساختمان در پایان کار بازسازی انجام شود .

بازسازی کفبازسازی اصولی و ایمن

شرط اول هر شروع هر کار و پروژه ساختمانی به خصوص بازسازی ساختمان ، سنجیدن تمام شرایط موجود برای انجام یک پروزه کاملا ایمن است ، بررسی تمام جوانب موجود ، مشاوره از افراد متخصص در امر ساخت و ساز ساختمانی ، استفاده از ابزار و تجهیزات ساختمانی مناسب ، و ایمن سازی محل و اطراف انجام پروژه جزو لازمه های شروع یک پروژه ایمنی ساختمانی محسوب می شود.

وبسایت شرکت ایمن ساز

تنها تبلیغات شرکت ایمن ساز تهران استفاده از یک وبسایت در جهت معرفی پرسنل و خدمات ایمن ساز تهران است و ما مانند سایر شرکت ها تبلیغات پر زرق و برقی نداریم و به مشتری هایمان حق انتخاب می دهیم در این جا ما لینک های سایت را در جهت آشنایی هرچه بیشتر شما هموطنان عزیز با تعمیرات ، تخریب و بازسازی ساختمان را قرار داده ایم تا به طور کامل سایر قسمت های سایت را بررسی کنید.

خدمات مامشاوره با ماتماس با مادرباره ماایمن ساز

بازسازی بیرونی و درونی ساختمان

بازسازی ساختمان جزو کارهای پیچیده در حرفه ساختمان سازی است و نیازمند توان بالای مهندسی و قدرت تجزیه و تحلیل بالای پرسنل ساختمانی که ان را انجام می دهند است . بازسازی در ساختمان شامل دو بخش بازسازی داخلی و بازسازی بیرونی ساختمان می شود.

بازسازی داخلی ساختمان

بازسازی داخلی ساختمان ممکن است شامل تغییر و بازسازی قسمت کوچک و جزئی ساختمان شود ، یعنی کل فضای داخل ساختمان دستکاری نشود که به ان بازسازی ساختمان جزئی می گویند . و بازسازی کلی ساختمان هم ممکن است شامل تغییر تمام فضای داخلی ساختمان شود و تعمیرات ساختمان را هم در پی داشته باشد.

بازسازی بیرونی ساختمان

اما بازسازی ساختمان و بازسازی قسمت بیرونی ساختمان شامل بازسازی و تعمیر و نوسازی نمای ساختمان ، پنجره ها ، سنگ فرش و دیوار های ساختمان می شود ، شرط اول برای اجرای بازسازی در ساختمان تهیه و فراهم آوردن مصالح ساختمانی خوب در ساختمان است. به این صورت که اگر  مصالح پایه با کیفیت باشند ، مطمئنا اخر کار ایمن و زیبا می شود.که بازسازی نمای ساختمان خود شامل چند نوع مختلف می باشد که در زیر به چند نوع اشاره می کنیم.

ترمیم نمای سنگی

با استفاده از مواد نانو : گاها بازسازی نما به این دلیل صورت می گیرد که سنگ نما به علت مرور زمان و یا عدم کیفیت مناسب و یا بند کشی نا مناسب مانع از نفوذ آب به داحل ساختمان نمی شود که با استفاده از مواد نانو بدون تغییر در نمای اصلی ساختمان می شود این مشکل را حل کرد.

با استفاده از رولپلاک کردن سنگ نما : گاها بازسازی به این دلیل صورت میگیرد که سنگ نما به علت نفوذ آب از راه بندکشی به زیر سنگ نفوذ کرده و در فصل سرما باعث یخ زدگی می شود که این کار موجب جدا شدن سنگ از نما میشود یا در هنگام نصب سنگ از اسکوب سنگ استفاده نشده است.

ترمیم نمای سیمانی:

به این دلیل صورت میگیرد که سیمان به مرور زمان خاصیت خود را در برابر سرما و گرما علی الخصوص نور آفتاب از دست می دهد ریزش یا کنده می شود.که با کندن سیمان قدیمی و سیمانکاری جدید این مشکل نما مرتفع می گردد.

چند نوع نما با توجه به شرایط اقلیمی و رایج در کشور جهت تغییرنما معرفی میگردد.

نمای ترکیبی که شامل :

آجر نما و چوبی

آجر نما و سنگ

سنگ و چوب

نمای تمام سنگ 

نمای تمام آجر نما

نمای کامپوزیت 

بازسازی و فواید آن در ساختمان سازی

هزینه کمتر 

بازسازی  ساختمان اصلی ترین و مهمترین دلیل ب بی شک هزینه کمتر به ساختن خانه جدید می باشد که با یک حساب کتاب سر انگشتی می توان به این نتیجه رسید که با هزینه خاک برداری ملک قدیمی می شود خانه را بازسازی و ترمیم نمود که البته این کار زمانی محقق می شود که کار را به گروهی متخصص بسپارید و گروه گروه ایمن سازه تهران این امر را برای شما محقق می کنیم.

به ما اعتماد کنید

بازسازی ساختمان همواره امری بوده است که چه در گذشته ساختمان سازی و چه امروزه برای مالکان و ساکنان ساختمان اهمیت زیادی داشته است ، ایمنی ساختمان را می توان در بازسازی و رعایت اصولی قواعد بازسازی در ساختمان دانست ، ما در این جا قصد داریم به تعدادی از فواید ساختمان سازی اشاره کنیم.

ایمنی ساختمان

یکی از فواید بازسازی که بسیار حائز اهمیت هم می باشد ، بازسازی و نوسازی ساختمان به صورت مطمئن است ، مثلا اگر باز سازی در ساختمان با مصالح بی کیفیت و توسط گروهی غیر تخصصی و  کاربلد صورت بگیرد . در اینده می شود گفت که ان ساختمان ایمن نیست و احتمال وجود خسارت مالی و جانی بیشتر است.

بازسازی ایمنبازسازی ساختمان و ایجاد فضای شاد و جدید

یکی دیگر از کارها و اتفاقاتی که بعد از بازسازی صورت می گیرد تغییر فضای قدیمی و یکنواخت ساختمان و بروز شدن ساختمان از لحاظ امروزی و داشتن فضای خاس

فواید بازسازی ساختمان

بازسازی در ساختمان اصولی و کاهش هزینه ها

بازسازی در ساختمان اگر به صورت اصولی انجام شود تا حد بسیار قابل توجهی می تواند هزینه ها کاهش دهد. اینجا منظور از بازسازی ساختمان به صورت اصولی ان است که در مصرف مصالح و مواد ساختمانی به صورت صحیح و بهینه استفاده شود و حتی الامکان از اصراف مصالح ساختمانی جلوگیری شود.

بازسازی ساختمان کهنه

بازسازی ساختمان های کهنه بسیار به صرفه تر از ساخت ساختمان جدید است شما می توانید با کمک گرفتن از یک شرکت معتبر و با تجربه ساختمانی منزل و ساختمان خود را به صورت اصولی ساختمان کهنه را به صورت یک ساختمان نوساز، بازسازی کنید. و تا حدود زیادی از هزینه های خود برای ساخت یک منزل با کیفیت کم کنید.

بازسازی ساختمان مطابق با دانش روز

امروزه اگر  هر کار و پروژه ساختمانی مطابق با ابزار ها ، تجهیزات ، و دانش روز انجام شود طبیعتا می تواند تا حدود بسیار زیادی هم کیفیت انجام کار را بالا ببرد و هم از صرف هزیزنه های زیاد کاسته شود ، بازسازی ساختمان  در ایمن ساز مطابق با اصول ، شرایط و همچنین دانش روز ساختمان سازی جهانی به پیش حرکت می کند ، که ما در بازسازی و کلیه کار های ساختمانی توانسته اییم تا حد استاندارد و ایمن از هزینه های ساختمان سازی بکاهیم.

ساختمان سازیرفع نم و رطوبت با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

یکی دیگر از کارهایی که در بازسازی وایمن سازی ساختمان انجام میگیرد تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب های قدیمی که دچار پوسیدکی شده اند میباشد.که همین امر باعث از بین رفتن بوی بد خانه و آشپزخانه می شود.رفع نم ساختمان

بازسازی با برترین دانش

ایمن ساز در تهران با همکاری تعدادی از پرسنل و فارغ التحصیلن دانشگاهی در حوزه های ساختمانی و تحت مدیریتی توانا و با استعداد کار خود را در حوزه ساختمانی شروع کرد . این گروه با تجربه و با انگیزه توانست خیلی زود در عرصه های ساختمانی مانند : تعمیرات ، خرده کاری ، لوله کشی ، بازسازی ساختمان و … پیشرفت کند و  با استخدام نیروهای رسمی و کارکشته  و  فراهم آوردن بهترین تجهیزات ساختمانی بهترین خدمات را ارائه دهد .

اعتماد سازی

به پرسنل و نیروی جوان ما اعتماد کرده و با اطمینان پروزه های ساختمانی خود را به ما بسپارید.

بازسازی درونی

سایر خدمات ایمن ساز تهران

از دیگر فعالیت های شرکت

  • طراحی ، تعمیرات و بازسازی انواع ساختمان های کهنه و کلنگی در تهران و حومه
  • اجرای کلی تاسیسات ساختمان یو مکانیکی در داخل ساختمان شما با ضمانت 100 %
  • محوطه سازی اصولی و کامل برای طراحی یک خانه و ویلا باب میل خودتان

ما به جز بازسازی ساختمان کارهای دیگری هم بلدیم

محوطه سازی ساختمان

ویژگی های برتر شرکت ما در تهران

  • استفاده از پرسنل مجرب در زمینه های تعمیرات ، تاسیسات و طراحی و اجرای بازسازی ساختمان
  • اجرای کار با بهترین کیفیت و سطح ایمنی زیاد
  • تحویل سریع پروژه با بهترین کیفیت
  • بکارگیری و  استفاده از بهترین و با کیفیت ترین ترین مصالح  ساختمانی

اهداف و چشم انداز های شرکت

خدمتگذاری صادقانه در تمام تهران بزرگ

یکی از اهداف مهم ما در شرکت ایمن ساز تهران خدمتگذاری صادقانه در زمینه های بازسازی ساختمان و کلیه کارهای ساختمانی در تهران و تمام ایرانی می باشد.

گسترش خدمات ساختمانی

در مرحله بعد ما می خواهیم که محدوده کاری خود را به فراتر از تهران بزرگ ببریم یعنی ارائه خدمات نه تنها در سراسر تهران بزرگ ، بلکه در نقطه به نقطه و حتی خارج از مرزهای ایران اسلامی حتی در حوزه های خرده کاری و نقاشی ساختمان

ارائه مشاوره به شما عزیزان

ما می خوایهم در حوزه بازسازی ساختمان تماما در اختیار شما عزیزان باشیم و شما بتوانید در تمام روزهای هفته و حتی شب هاو به صورت 24 ساعته با ما تماس گرفته و خدمات ساختمانی دریافت کنیدساختمان سازی در تهران

صفر تا صد بازسازی و ساختمان سازی با گروه ما

ایمن ساز تهران از همان ابتدای شروع کار و فعالیت شرکت توانست در همه ی زمینه های ساختمانی مهندسانی برتر و پرسنلی توانمند را در کنار هم گرد آورد تا بتواندد به صورت کامل خدمات ساختمانی را در اختیار مشتری بگذارند و ان ها را از شرکت هی دیگر که در زمینه ساختمانی فعال هستند بی نیاز کنند.

ما علاوه بر فعالیت در زمینه های بازسازی ساختمان ، تخریب ساختمان ف بنایی و لوله کشی ساختمان و رفع نم و… به عنوان پیمانکار می توانیم پروزه های بزرگ شما را تحویل گرفته و در طی یک قرارداد معتبر و رسمی کار دلخواه خود را تحویل بگیرید.

پیمانکاری ساختمان

بازسازی ساختمان تهران

ایمن ساز تهران بهترین و اصولی ترین خدمات بازسازی در تهران را ارائه می دهد، ما بازسازی ساختمان را به صورت کاملا اصولی و با استفاده از دانش روز و تخصص بالای تکنسین انجام می دهیم. آیا می خواهید که در ساختمان خود تغییراتی را ایجاد کنید که فضای خانه شما را به دلخواه شما از همه جهت باب میل شما کند؟ ما در ایمن ساز تهران مطابق با استاندارد ها و طرح های روز معماری ایرانی ساختمان شما را بازسازی می کنیم و ساختمان شما را باب میل شما انجام می دهیم. بازسازی ساختمان خود را در تهران و حومه به ما بسپارید

بازسازی در تهران

انواع بازسازی ساختمان

در عرصه ساختمان سازی و ساخت و ساز مهندسان و معماران بازسازی ساختمان را به دسته های متفاوتی تقسیم کرده اند که در این جا به آن ها اشاره ایی خواهیم داشت و درباره هر کدام از انواع بازسازی ها در ساختمان توضیحاتی را خواهیم داد.

بازسازی داخلی ساختمان

یکی از انواع بازسازی های ساختمان بازسازی داخلی ساختمان می باشد که در حوزه طراحی و دکوراسیون خانگی هم قرار می گیرد ، اما بازسازی ساختمان ان هم در داخل ساختمان نیازمند تبحر و دانش بازسازی بسیاری می باشد که ایمن ساز تهران برای اینکار از بهترین متخصصان استفاده می کند.

بازسازی داخلی ساختمان

صفر تا صد ساختمان سازی خود را به ما بسپارید

ما در ایمن ساز تهران فعالیت های خود را در ابتدا به صورت جزئ کاری در ساختمان ها انجام می دادیم ، البته دلیل این کار هم نبود امکانات و تجهیزات و همچنین نیروی انسانی ماهر و توانا بود ، اما بعد از مدتی که به پیش حرکت کردیم ، با بکارگیری بهترین نیروها و بدست آوردن تجهیزات پیشرفته ساختمانی تصمیم گرفتیم که به جز بازسازی ساختمان دیگر فعالیت های مربوط به ساختمان را هم انجام بدهیم .

پیمان کاری ساختماندر ادامه ساختمان سازی

در ادامه مسیر تصمیم خود را بر نهادیم تا به صورت پیمانکاری کلیه فعالیت های مربوط به تعمیر ساختمان ، تخریب ، بنایی ساختمان و بازسازی ساختمان و انواع دیگر خرده کاری های ساختمان را بر عهده بگیریم ، ایمن ساز تهران می تواند بهترین ها را در تهران برای شما رقم بزند ، به ما اعتماد کنید.

ما بهترین ساختمان را برای شما بازسازی می کنیم

شما وارد سایت بهترین و نمونه شرکت ساختمانی فعال در عرصه یازسازی ساختمان ، تعمیرات ، تخریب ، لوله کشی ، و نم گیری و انواع دیگر خرده کاری ساختمان شده اید ، این ساز تهران با سابقه طولانی در عرصه ها و حوزه های نامبرده شده همچون نگینی در قلب تهران می درخشد و خانه شما نیازمند گروه متخصص ما بویژه گروه متخصص ما در عرصه بازسازی ساختمان در تهران می باشد.

معتبر ترین شرکت ساختمانی

شیوه تبلیغات ایمن ساز تهران

هر شرکتی در آغاز فعالیت های خود در حوزه مورد نظر در ابتدا برای اینکه بتواند در محدوده فعالیت خود کار کند و خدمات ارائه دهد ، باید در ابتدا یک شیوه تبلیغات اصولی و ثابت را برای خود دست و پا کند ، شرکت ایمن ساز تهران و بخش بازسازی ساختمان در ابتدا برای شناساندن خود به دیگران و سایر مردم و معرفی وظایف و خدمات شرکت در ابتدای شروع کار سایت ایمن ساز تهران را راه اندازی کردند ، شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ایمن ساز و وبگردی در آن با ما بیشتر آشنا شوید.

تبلیغات ایمن ساز

طراحی و بازسازی مطابق با معماری اصیل ایرانی

هنر ایران و ایرانی بهترین هنر در جهان است ، مل در ایمن ساز تهران با استخدام وبکارگیری پرسنل ، متخصصان ، معماران و مهندسان کاملا ایرانی با هنر ایرانی در پی آن هستیم که بهترین ها را برای شما عزیزان در باب معماری و بازسازی ساختمان به سبک ایرانی را برای شما رقم بزنیم ، بازسازی در ساختمان به سبک ایرانی و معماری اصیل را به ایمن ساز تهران بسپارید و شاهد بهترین ها برای خود و خانواده خود باشید .

ما بهترین سبک معماری ، بازسازی ساختمان ، تعمیرات و نوسازی ساختمان را برای شما رقم می زنیک ، بازسازی ساختمان خود را به ما بسپارید.

بازسازی ایرانی

بازسازی کاملا هوشمندانه و نو آورانه

بازسازی ساختمان در تهران باید گروهی انجام شود که مطابق با بهترین های دنیا به جلو حرکت کند ، به این صورت که همواره از ایده های جدید و خلاقانه ، روش ها و ابتکارات جدید ، نقشه های پشرفته در تعمیرات و بازسازی خانه ها و ادارات و شرکت ها استفاده کند ، به این صورت است که ایمن ساز تهران دقیقا مطابق با استاندارد ها و فاکتورهای جهانی به بازسازی ساختمان دست می زند و جدیدترین و هوشمندانه ترین بازسازی را انجام می دهد.

بازسازی سیستم های گرمایش و سرمایشی

این=من ساز تهران و واحد بازسازی ساختمان در تهران علاوه بر انجام کلیه بازسازی های ساختمانی می تواند که لوله ها و سیستم های سرمایشی و گرمایشی شما عزیزان را انجام دهد ، ما همه می دانیم که قسمت های زیادی از ساختمان پس از مدتی نیاز به بازسازی پیدا می کنند ، به این صورت که سیستم های سرمایشی هم دقیقا نیازمند این تعمیرات می شوند ، ما بهترین بازسازی با پایینترین نرخ را انجام می دهیم.

ما محکم بازسازی می کنیم

آیا تا به حال فکر کرده ایید که از چه مصالحی در ساختمان و بازسازی ساختمان شما استفاده می شود ؟ برای هرکدام از شما عزیزان پیش آمده است که کار و فعالیت ساختمانی داشته باشید ، ما به شما می گوییم که در امر بازسازی ، تعمیرات و ساخت و ساز ساختمان خود باید بسیار به جنس و استحکام مصالح خود توجه داشته باشید ، کارشناسان ساختمانی ما بهترین و محکم ترین مصالح ساختمانی را برای ساختمان شما عزیزان در نظر می گیرند ، بهترین و موثرترین گروه بازسازی ساختمان

مصالح ساختمانی