ایمن ساز تهران

در ایمن ساز تهران تمامی قسمت های مربوط به یک ساختمان از جمله بازسازی ساختمان ، تعمیرات ساختمان ، رفع نم ساختمان ، و تاسیسات یک ساختمان را شامل می شود که در این راستا ما بهترین تجهیزات و خدمات را با تعرفه های ارزان آماده کرده ایم و به بهترین نحو اجرا می نماییم .

Emen Saz tehran

ایمن ساز تهران با بهره گیری از بهترین مهندسان و معماران ، تجهیزات و مصالح ساختمانی ، نیروی انسانی و تجربه های بدست آورده در طول این دهه فعالیت کوشیده است ایمن ترین ، دقیقترین و با کیفیت ترین خدکمات ساختمانی را به هموطنان عزیز ارائه دهد و نمرات قابل قبولی را در کارنامه فعالیت های خود ثبت کند.

امید است که شما به تیم ما اعتماد کرده و ما را در به خانه خود دعوت کنید.از ویژگی های بارز ایمن ساز تهران می توان به موارد قابل توجهی اشاره نمود :

تعمیرات ساختمان  یکی از کارهای حوزه عمران ساختمانی میباشد که نیاز به متخصصان ساختمانی در حیطه تعمیر و بازسازی ساختمان دارد که شرکت ایمن ساز تهران با استفاده از توانایی ها و دانش به روز خود و با رعایت اصول ایمنی ساختمان سازی آن را با نهایت دقت و کیفیت انجام دهند.

نم ساختمان ها ممکن است در بعضی اوقات نیاز به تخریب ساختمان داشته باشد اما در بعضی از موارد هم رفع نم ساختمان نیاز به تخریب ندارد و بوسیله استاد کاران توانا قابل حل است . شرکت ساختمانی ایمن ساز تهران با داشتن معماران و استاد کاران برجسته و با سلیقه توانایی آن را دارد در رفع نم ساختمان ها و سرویس ها به شما یاری رساند و آن ها را بدون نیاز به تخریب و با استفاده از بهترین تجهیزات ساختمانی مانند : دستگاه های رفع نم ساختمان و سرویس ها به خوبی بازسازی کند.

بازسازی ساختمان یکی از کارهایی است که بعد از ساختن ساختمان باید انجام شود ، بعد از آنکه ساختمانی تکمیل میشود و آماده استفاده میشود بعد از مدتی که از عمر ساختمان میگذرد قسمت هایی از ساختمان دچار مشکل میشوند و یا اینکه صاحب ساختمان تصمیم به تغییر دکوراسیون و طرح و نقشه داخلی ساختمان میگیرد اینجاست که پای متخصصان بازسازی ایمن ساز تهران به میان می آید.

بعد از ساخت ساختمان و قابل سکونت شدن آن برای ساکنین ، بعد از گذشت مدتی ممکن است که قسمت هایی از ساختمان نیازمند تعمیرات جزئی وخرده کاری ساختمان باشد .به همین دلیل شما باید در اسرع وقت ساختمان را  توسط یک تیم متخصص همانند شرکت ایمن ساز تهران بازسازی و تعمیر کنید تا خرده کاری ها به مشکل بزرگتری تبدیل نشود و هزینه اضافی را روی دستتان نگذارد.

لوله کشی ساختمان هم مانند هر کار ساختمانی دیگر نیازمند و طرح و نقشه قبل از کار و اصول کلی برای اجرای آن است . اگر لوله کشی به صورت اصولی و مطابق با استاندارد های روز دنیا انجام نگیرد می تواند در آینده موجب بروز مشکلات و خسارت های کلی برای ساختمان شود و شرکت ایمن ساز تهران با کادر موفق و متخصص در عرصه لوله کشی آب ، لوله کشی گاز ، لوله کشی فاضلاب و … به کمک شما در این زمینه می آید.

از زمان تاسیس ساختمان به بعد هر مدت که میگذرد ساختمان کارایی خود را کم کم از دست میدهد و تا آن حد فرسوده میشود که غیرقابل سکونت میشود و حتی با بازسازی و نوسازی هم به مکانی امن برای سکونت تبدیل نمیشود ، این جاست که باید بافت فرسوده تخریب شود و بافت جدید جایگزین آن شود . تخریب ساختمان باید با نهایت دقت و ایمن سازی محیط اطراف صورت بگیرد و نیازمند گروهی متخصص در این مورد میباشد تا خطرات جانی و مالی در پی نداشته باشد .

تعداد پروژه ها و میزان رضایت مشتریان در سال های کاری

  • پروژه ها
  • رضایت مشتریان
ما پروژه های شما را تحلیل کرده و همان ابتدای کار برآورد دقیقی از هزینه ها ، تجهیزات لازم و مصالح و نیروی انسانی لازم برای کار را در اختیارتان قرار میدهیم و در این رابطه به شما مشورت های لازم را ارائه میدهیم.
افتخار ما خدمت به شماست با صدا و پیام خود به ما افتخار دهید