تعداد پروژه ها و میزان رضایت مشتریان در سال های کاری

 • پروژه ها
 • میزان رضایت

بنایی در ساختمانبنایی و تعریف آن

بنایی ساختمان  به نوعی سازه گفته میشود که در آن از واحدهای مستقل استفاده میشود و در بین آن ها برای چسپاندن  واحد ها از ملات استفاده میکنند.بنایی جزو کارهای ساختمانی است که میتواند شامل ، تعمیر و بازسازی ساختمان شود.

نوع مصالح لازم در کار های بنایی ساختمان میتوان به ، آجر ، سنگ مرمر، تراورتن ، آهک ، سنگ ، بلوک سیمانی ، بلوک شیشه ایی، کاشی ، گچ و… اشاره کرد.

گاهی اوقات در کار بنایی از سیمان یا ملات در بین واحد ها استفده نمیکنند و این برای بنایی ساختمان یا سازه هایی است که به طور موقتی ساخته میشوند.

شیوه تبلیغات ایمن ساز تهران

شرکت ایمن ساز تهران مانند سایر شرکت های ساختمانی فعال در استان تهران تبلیغات پر زرق و برقی ندارد و برای معرفی خود به مشتریان عزیز فقط از این سایت یعنی سایت ایمن ساز تهران استفاده می کند و خدمات بنایی ساختمان ، تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان و… را به شما معرفی می کند. ما بهترین و موثرترین تبلیغ را رضایت مشتری هایمان می دانیم ،بهترین تبلیغ برای ما شما هستید . با اولین حضور ما در خانه شما دیگر نیازی به تبلیغ نداریم و شما صدای ما هستید.

بنایی و تعمیراتچرا بنایی ساختمان را باید انجام داد؟

گاها پیش آمده است که در ساختمان شما دچار آسیب های جزئی شده است و نیاز به بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان دارد . مثلا افتادگی گچ سقف و دیوار ها بر اثر رطوبت و نم گرفتگی ، یا اینکه قسمت هایی از کاشی ها و پارکت های ساختمان کنده شده باشند و یا سرویس بهداشتی نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشد ، همه و همه این اتفاقات دست به دست هم میدهند تا شما کار تعمیرات و بازسازی خانه خود را به بنایی ساختمان بسپارید.

بنایی دارای مهارت های مختلفی است که از جمله آن ها میتوان به گچکاری ، کاشی کاری ، دیوار چینی و … میباشد که هر کدام از آن ها مهارت خاص خود را می طلبد. ما در ایمن سازان جمعی از کاربلدان بنایی ساختمان را گرد هم آورده ایم تا همه با هم خدمتگذار شما باشیم.

بنایی ساختمان

هزینه بنایی ساختمان چگونه است؟

هزینه بنایی ساختمان بستگی به عوامل زیادی دارد که ما در این جا به چند مورد اشاره میکنیم.

کاشی کاری وتعیین متراژ آن

سیمان کاری نما و یا جاهای دیگر در ساختمان

سفت کاری ( یعنی دیوار چینی و تیغه چینی) به متراژ

گچکاری ساختمان ، سقف و دیوار ها ، ابزار دادن و…

طراحی و نصب رابیتنز بندی

طراحی و نصب سقف کاذب

دیوار کشی و بند کشی

اصلاح سیستم آبرو سرویس ها

بازسازی ساختمان

و دیگر خرده کاری های مربوط به بازسازی و  تعمیرات ساختمان

و…

همه این ها عواملی و خدماتی هستند که بر قیمت گذاری برای بنایی ساختمان تاثیر میگذارند.

ما همه و همه اینجاییم تا کیفیت ، دقت در کار خود را با زیباترین طراحی ها آمیخته و در انجام پروژه هایتان به شما تحویل دهیم ،کارهای ساختمانی خود را به ما بسپارید.

مصالح بناییمصالح ساختمانی

بنایی ساختمان جزو کارهای ساختمانی است که در آن نیاز به وجود مصالح ساختمانی میباشد ، اینجاست که برای بهبود کیفیت و ایمنی کار از مصالحی استفاده شود که تست استحکام را قبلا در آزمایشگاه های ساختمانی کشور گذرانده باشند. استادکاران و متخصصان شرکت ایمن ساز تهران با شناخت مصالح ساختمانی با کیفیت و مطمئن موجود در بازار مصالحی را برای کار فراهم می آورند که کیفیت کار را دوچندان کند .

گستردگی حوزه بنایی ساختمان

از دید بسیاری از مردم بنایی ساختمان فقط شامل دیوار چینی و تیغه چینی می شود ، اما باید بدانند که بنایی ساختمان یک حوزه بسیار پیچیده است که کلیه کارهای ساختمان مانند ، کاشی کاری ، کف ، سیمان کاری ، نمای ساختمان ، سنگ چینی و سایر خرده کاری های ساختمان را در بر می گیرد.

لوله کشی ساختمان ، رفع نم ساختمان و سرویس ها ، تعمیرات ساختمان ، خرده کاری ساختمان ، بازسازی ساختمان ، تخریب ساختمان

بنایی در ساختمانساختمان سازی

بنایی ساختمان جزو  مهمترین کارهای ساختمانی است که در همان روزهای اول شروع پروژه ساختمان سازی بکار گرفته میشه ، یعنی تمام کارهای ساختمان با وجود یک استاد کار توانای بنایی پیش میره ، پس پیدا کردن شخص و یا شرکتی که بتواند با تخصص هرچه بالاتر کارهای تعمیر ، بازسازی و خرده کاری ساختمان و بنایی ساختمان را انجام دهد خود یک امر مهم در انجام با کیفیت پروژه است. ایمن ساز تهران میتواند در تمام کارهی ساختمانی از لحاظ ارائه مشاوره رایگان و پرسنل متخصص و تجهیزات ساختمانی مناسب با نوع  پروژه کمک بزرگی برای شما باشد.

ترمیم ساختمان

شاید در بسیاری از مواقع برای ما پیش آمده باشد که ساختمان محل کار و یا سکونت مان نیاز به ترمیم و بازسازی داشته باشد، مثلا ممکن است که بر اثر نم کشیدن دیوارهای ساختمان قسمتی از گچ ساختمان کنده شود و یا کاشی هایی از آشپزخانه و سرویس بهداشتی شکسته شود اینجاست که شما باید با یک استاد کار بنایی ساختمان تماس گرفته و مشاوره بنایی و ترمیم و بازسازی ساختمان را از او بخواهید.

بنایی ساختمانانواع بنای ساختمانی و وظایف ان ها

بنایی ساختمان بسیار گسترده است و تقریبا برای انجام هر نوع بنایی در ساختمان باید یک استاد کار مربوط به ان قسمت باشد تا کار را به پایان ببرد. در اینجا به تعدادی از کارهای بنایی که هر کدام تخصص و استاد کاری را می طلبد اشاره می کنیم.

                                                 بنای سفت کار

بنای سفت کار مانند پی ساختمان می باشد هر پی ساختمان محکم تر باشد ساختمانی امن تر داریم هرچه کار بنای سفت کار بهتر باشد و دیوار ها ترازتر و صاف تر و ریسمان کشیده تر باشند در سایر هزینه های ساختمان صرفه جویی و دیوارهای محکم تری داریم

بنای کاشی کار

بنای کاشی در ساختمان کار چسباندن کاشی های آشپزخانه، حمام ، دستشویی کلیه کف های ساختمان را به صورت دقیق و گونیا انجام می دهد .

بنای گچ کار ( نازک کار)

بدون شک گچ کاری از مهمترین عملیات ساختمانی می باشد چون گچ تمام ایرادات ساختمان در مراحل قبل می پوشاند بنای گچ کار باید در کا ر خود حرفه ای باشد تا بتوان دیوار هار به صورت یک دست و شمشه ای در آورد.

بنای سیمان کار 

گچ کاری نمای داخل ساختمان را زیبا می کند وبنای سیمانکار نمای بیرون ساختمان را زیبا می کند که البته امروزه با اجرای نماهای جدید در ساختمان کا بنای سیمانکار کمتر شده است.

بنای سنگ کار

بنای سنگ کار جهت عملیات سنگ کاری نمای ساختمان ،کارگذاشتن پله های ساختمان ، بغل پله ها را به عهده دارد .

که گروه ایمن ساز تهران گروهی از بهترین استاد کاران را جهت هر چه بهتر انجام دادن کار شما جمع نموده تا کاری انجام دهیم در شان شما مستریان محترم و گرامی

کاشی کاری ساختمان ، سیمان کاری دیوار ، دیوارچینی ، گچکاری 

بهترین خدمات ساختمانی

ایمن ساز

ما آمده ایم تا با استفاده از تخصص ، تعهد و تجربه چند ساله خود در امر بنایی ساختمان  ، نم گیری ، ساختمان سازی ، تاسیسات ساختمانی ، تعمیرات در ساختمان و سایر خرده کاری های ساختمان خدمات خود را به مردمان سرزمینمان با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت ها ارائه دهیم.

استاد کاران بنایی و ساختمانی مجرب

ایمن ساز تهران همواره بر بکارگیری استاد کاران و بناهای مجرب و کارکشته در پروژه های ساختمانی خود تاکید کردهه است بر همین اثاث ما بنایی ساختمان را کاملا بر اثاث قدرت تحلیل استاد کار خود نهاده و کیفیت ان را می سنجیم ،  چون بنایی در ساختمان جزو اصول پایه و نهادی میباشد ف پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که تا حد امکان با پرسجو و مشاوره گرفتن از شرکت های ساختمانی بهترین ها را برای اجرای پروژه خود انتخاب کنید.

بنایی

اصول تخریب در ساختمان

هر اقدامی در زمینه انجام پروژه های ساختمانی نیازمند اصولی اساسی و بنیادی دارد تا مبادا در حین انجام کار ما متحمل ضرر و زیان های ناشی از تحلیل نادرست شویم که شاید ضرر جانی را نیز در پی داشته باشد ، پس در این مقاله ما قصد داریم تا اصول بنایی ساختمان را به خوبی و واضح برای شما شرح دهیم.

در تخریب باید ایمنی کارگران ، کمک های اولیه بهداشتی ، ادرس و شماره تلفن های اتفاقات و ضروری و ادرس بیمارستان ها و داروخانه های نزدیک را آماده کرد.

تخریب ساختمانکسب مجوز کار

قبل از انجام هر گونه عملیات و شروع به کار هر نوع پروژه ساختمانی لازم است که مسئول و صاحب پروژه برای گرفتن مجوز شروع کار در ادارات و مراجع ذیصلاح اقدام کند ، شرکت ما در زمینه بنایی ساختمان فعال است و این امر بسیار مهم است که پروزه ایی را برای کار انتخاب کنیم که کاملا قانونی و طبق اصول ساختمان سازی به جلو حرکت کند.

تخریب

پرسنل متعهد ایمن ساز

تمام مدارک گرفته شده در ایمن ساز تهران از دانشگاه های مهندسی معتبر کشور بوده است همچنین استادکاران بنایی ساختمان ایمن ساز تهران با  داشتن سوابق کاری درخشان و با کسب تجربه کافی به استخدام شرکت در آمده اند.

خدمات 24 ساعته ما

ایمن ساز تهران با در اختیار داشتن کارشناسان و پاسخگو تلفنی های توانا می کوشد تا تمامی نیاز های ساختمانی شما را در عرصه های تعمیرات ، بازسازی ساختمان ، نم گیری  ساختمان و خرده کاری ساختمان و بنایی ساختمان در تمام روزهای هفته و به صورت 24 ساعته حتی روز های تعطیل بر آورده کند.

خدمات رسانی آنی

فقط کافیست با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید ف اینجاست که کارشناسان ساختمانی ما همراه با تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شد و با رعایت اصول کار ان را برای شماا انجام می دهند.

تیمی متشکل از بهترین طراحان ساختمانی

ما در ایمن ساز تهران تیمی را متشکل از بهترین و نمونه ترین پیمانکاران ساختمانی گرد هم آورده ایم که پاسخگوی تمام خدمات ساختمانی شما عزیزان بوده و ساختمانی را باب میل و سلیقه و در شان ایرانیان عزیز تحویل شما بدهند .

بخش بنایی ساختمان در تهران هم آن چنان تیمی قوی و مطمئن را برای انجام کلیه بنایی ها ، تعمیرات در ساختمان ، تاسیسات ساختمان ، لوله کشی ساختمان و … در نظر گرفته است که در نگاه اول جدا از کیفیت پروژه انجام شده شما محو در زیبایی چشمگیر آن می شوید.

بنایی در ساختمان ها به سبک نوین و امروزی

ما برای انجام هرچه بهتر پروژه های خود و متمایز کردن آن ها از شرکت های دیگر ساختمانی می خواهیم کاری را تحویل دهیم که متناسب با سلایق و مد امروز ایران عزیز ما باشد پس بنایی ساختمان که توسط پرسنل متخصص ما صورت می گیرد باید برترین و نمونه ترین باشد

بنایی در تهرانبنایی و بازسازی ساختمان   – بنایی دیوار

بنایی و بازسازی در تهران

سایر خدمات بنایی ساختمان

در ادامه این صفحه ما به دیگر خدماتی که در حوزه بنایی ساختمان قرار می گیرد و توضیحاتی را ارائه می دهیم.

سنگ کاری ساختمان

سنگ کاری در ساختمان یکی از کارهایی است که در حوزه بنایی قرار می گیرد و یکی از سخت ترین و حساس ترین کارهای ساختمانی در حوزه ساختمان و ساختمان سازی می باشد.

سنگ کاری در ساختمان باید توسط بهترین بناهای ساختمانی صورت بگیرید زیرا پایه و بنیه سنگ سیمان است و بعد از نصب سنگ و محکم شدن آن روی کف امکان جا به جایی آن کار وجود ندارد.

ویژگی های سنگ کاری ایمن و مستحکم و اصولی

بافت و ساختمان سنگ نباید دچار ترک خوردگی ( حتی ترک خوردگی های کوچک هم باشد ( شرکت بنایی ساختمان پیشنهاد می کند که سفارش سنگ خود را به ما بسپارید تا بهترین ها را برای شما آماده کنیم)

سنگ های دون حفره و خلل تهیه شود تا امر سنگ کاری در ساختمان زیبا جلوه کند .

سنگی را که برای سنگ کاری در اختیار دارید نباید به هیچ عنوان دچار پوسیدگی باشد.

سنگ ها یکنواخت و یکدست باشند و ظرافت کار حفظ شود ( شما می توانید صفر تا 100 سنگ کاری و بنایی ساختمان خود را به ایمن ساز تهران بسپارید.

سنگ کاری ساختمان

بنایی ساختمان در تهران و حومه تهران

ما در تهران و حومه تهران فعالیم و خدمات ساختمانی خود را به صورت تمام وقت ، کاملا اصولی و تضمین شده در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم ، بنایی ساختمان تهران همواره در ایمن ساز تهران تحت نظارت مهندسان ناظر و کارشناسی استادکاران ساختمانی به بهترین وجه برای مشتری انجام گرفته است.

استاد کاران ساختمانی

ما بنایی شما را بر عهده می گیریم

شرکت ایمن ساز تهران مایل است تمامی کارهای ساختمانی شما را اعم از بنایی ساختمان ، لوله کشی در ساختمان ، تخریب و نوسازی ساختمان ، بازسازی ساختمان ، خرده کاری ساختمان ، نم گیری ساختمان و تعمیرات ساختمان شما را هرچند در شرایط سخت و یا شرایط بد جوی هم باشند با افتخار برعهده بگیرد و با بهترین کیفیت به شما عزیزان تحویل بدهد.

انواع بناهای ساختمانی فعال در ایمن ساز

یک شرکت معتبر علاوه بر دارا بودن مجوز های لازم برای فعالیت در یک محدوده خاص باید بتواند تمام نیاز های ساکنان آن منطقه را بر آورده کند ، ایمن ساز تهران هم بنابه این دلیل انواع استاد کاران بنایی ساختمان را به خدمت آورده است که بتوانند خدمات سریع ، جامع و با کیفیت را در اختیار مشتری قرار بدهند ، نمونه بناهای شاغل در ایمن ساز تهران عبارتند از :

بنای کاشی کار 

بنای سنگ کار 

بنای گچکار 

بنای سیمان کار 

بنای سفت کار 

بنای دیوار چین و انواع دیگر بناهای ساختمانی را در خود گرد هم آورده است

بنای ساختمان

من یک استادکار بنایی ساختمان در تهران هستم

من یک استاد کار بنایی ساختمان هستم که در تهران فعالیت بنایی و انجام خرده  کاری های ساختمان ها و بنا های ساختمانی را بر عهده دارم ، من در ابتدا به صورت فردی کار می کردم اما پس از مدتی که با شرکت ایمن ساز تهران آشنا شدم و با گذراندن دوره های و گزینش های شرکت در شرکت ایمن ساز تهران فعالیت خود را آغاز کردم ، پیشنهاد بنده به شما عزیزان در این مورد این است که محکم و با تمام توان خود با ما باشید چون ایمن ساز بهترین ها را برای پرسنل خود فراهم آورده است تا پرسنل و استاد کاران ساختمانی هم بهترین ها را در اختیارتان بگذارند .

بنایی در ساختمانبنایی ، استاد کار بنایی ، بنایی ، آجر چینی 

استخدام و بکارگیری ی بهترین بنا های ساختمانی

از ان جا که تعداد بسیاری زیادی استاد کار و بنای ساختمانی در تهران بزرگ فعالی های ساختمانی انجام می دهند ، ایمن ساز تهران با دادن پیشنهاد کار به ان ها و استخدمان ان ها در شرکت و در بخش بنایی ساختمان کمک بزرگی به ان ها کرده است و بازار کار ان ها را تقریبا با نام و اعتبار خود تضمین کرده است ، اما برای ماندن و استخدمان شدن در شرکت ساختمانی ایمن ساز تهران شرایط و شروطی وجود دارد که باید ان ها را داشته باشد ف به عنوان مثال :

 • استادکاران توانای ساختمان در عرصه انواع بنایی ساختمان 
 • تعهد و تخصص 
 • داشتن صبر و انعطاف پذیری لازم در مقابل مشتری
 • پایبند به اصول و شرایط کاری شرکت 
 • توانای تجزیه و تحلیل بالا 
 • مسئولیت پذیری 

استادکاران ساختمانی

برگزاری دوره های اموزشی برای نیروهای شاغل در شرکت ایمن ساز

ایمن ساز تهران در همان اوایل شروع به کار و فعالیت هدف هایی را همواره برای ارتقای سطح دانش و کیفیت سازندگی تیم ایمن ساز در نظر داشته است ، یکی از این فاکتورها که به ما کمک شایانی می کند که بتوانیم خدمات منحصر به فردی را ارائه دهیم برگزاری کلاسهای اموزشی و توجیهی کارکنان می باشد .

بنایی ساختمان یکی از حوزه های فعال در شرکت است که ما همواره با برگزاری کلاسهای اموزشی می کوشیم تا شما استادکاران و بناهای ساختمانی خود را با شیوه های نوین روز بنایی و کار با تجهیزات جدید وارد شده به شرکت آشنا کنیم تا بهترین خدمات را ارائه دهند.

بنایی ، استادکاران بنایی در تهران ، آموزش بنایی ، بنایی و دیوارچینی

آموزش پرسنل بنایی

قیمت بنایی و دستمزد بنا

به طور کل تعمیرزات ساختمان و بازسازی آن همچون بسیاری از خدمات دیگر بسته به شرایط از قیمت ها و دستمزدهای مختلفی برخوردار است.

از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت ها و دستمزد:

متراژ ساختمان

درصد خرابی جهت تعمیرات و بازسازی ساختمان

کیفیت مواد مصرفی و به کار برده در تعمیرات ساختمان

تفاوت قیمت بنایی در نقاط مختلف

تعداد کارگران و بناها

بازسازی ساختمان تهران

بنایی ساختمان با شرکت ایمن ساز تهران

شرکت ایمن ساز تهران علاوه برخدمات تخصصی (بازسازی ساختمان،تخریب ساختمان، لوله کشی ساختمان ،انواع خرده کاری ساختمان، رفع نم و رطوبت ساختمان )که در شهر تهران ارائه می نماید به خدمات بنایی ساختمان نیز توجه ویژه ای دارد و با در اختیار داشتن معماران و بناهای نامدار استان تهران بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

بنایی ساختمان ما را به طور کلی می توان به دو قسمت بنایی کلی و بنایی جزئی تقسیم کرد که به شرح آن می پردازیم .

ساخت یک ساختمان جدید یا تغییرات کلی ساختمان از قبیل دیوار چینی ، بتن ریزی ، سفت کاری ، سفید کاری ، کاشی کاری ، سرامیک ، نصب کاسه توالت و توالت فرنگی را بنایی کلی می نامند و شرکت ایمن ساز تهران با کمک مهندسین و معماران خود آمادگی عقد قرارداد ساخت و ساز در کلیه مناطق شهر تهران را دارد .

اما بنایی جزئی همانطور که از نامش پیداست بیشتر به امر ترمیم و بازسازی بخش های کوچکی از ساختمان گفته می شود .

بیشتر مواقع برای ما پیش می آید که در اثر رطوبت بخشی از گچ ساختمان ریخته و یا گوشه کاشی دستشوئی شکسته یا بلند می شود و یا در اثر ترکیدگی یا نشت لوله به قسمتی از بنا آسیب وارد شده که در این صورت می توانید با شعب خدمات شرکت ایمن ساز تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه به محل اعزام و مشکل را رفع نماید .

از جمله خدماتی که در بنایی جزئی ارائه می گردد می توان به گچ کاری ، سیمان کاری ، نصب و تعویض سرامیک ، کاشی کاری ، نصب توالت فرنگی ، قیرگونی سرویس بهداشتی ، تخریب و جابجایی دیوار و … اشاره نمود .

بنایی ساختمان

کار بنایی ساختمان را به دست حرفه ای ها بسپارید

بنایی ساختمان یکی از مهم ترین بخش ها در ساختمان سازی است. در واقع بخشی است که در کیفیت انجام کار در سایر بخش های ساختمان سازی تاثیر گذار است بنابراین در انتخاب نیروی بنایی ساختمان خود دقت کنید.

شرکت ایمن ساز با بهره گیری از نیروهای بنای کاربلد و ماهر بهترین گزینه برای انجام کار بنایی ساختمان شما است  و کلیه خدمات بنایی ساختمان را با قیمتی مناسب انجام می دهد.

خدمات بنایی ساختمان زیرمجموعه ساختمانی بوده , اما بخاطر گستردگی در مهارتها طیف بسیار گسترده ای از خدمات را در بر میگیرد .

 • گچ کاری، گچ بری ,کناف کاری , سیمان کاری، سنگ کاری نما و کف
 • دیوارچینی، تعمیرات و سرویس کاری،تعمیر لوله های فاضلاب
 • تعمیرات و عایق کاری در ساختمان ها

شرکت ایمن ساز تهران در زمینه بنایی ساختمان چه خدماتی ارایه می دهد؟

چه تصمیم به بنایی جزیی ساختمان و بنایی خرده کاری داشته باشید و چه تصمیم به بنایی اساسی ساختمان بگیرید، شرکت ایمن ساز تهران بهترین خدمات ساختمانی را به شما ارائه خواهد داد. با کمک گرفتن ازما، می توانید مطمئن باشید که کارتان در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن توسط نیروهای خبره شرکت ایمن ساز تهران انجام خواهد شد؛ زیرا این مجموعه با بهره ­گیری از بهترین بناهای ساختمانی به شما کمک می کند تا خواسته تان به بهترین شکل ممکن انجام شود. در واقع ایمن ساز تهران سعی می کند با معرفی متخصص های خبره به افرادی که نیاز به خدمات بنایی ساختمان و خرده کاری ساختمان دارند، مسیر انجام خدمات را کوتاه و ساده کند. مجموعه خدمات ما در زمینه ی بنایی ساختمان و خرده کارهای ساختمانی عبارت اند از:

 • تعمیرات جزئی و کلی ساختمان
 • خرده کاری بنایی ساختمان
 • خدمات دیوارکشی، آجرچینی و کف سازی
 • گچ کاری، سیمان کاری، سفت کاری و نازک کاری
 • نصب و اجرای کاشی، سرامیک و موزاییک کف و دیوار
 • تعمیر دیوارها و نمای ساختمان
 • مقاوم سازی ساختمان و سازه های ساختمانی
 • تعمیر پله، تعمیر کاشی و سرامیک، تعمیر موزاییک و کف سازی
 • تعمیرات جزئی ساختمان

 

بنایی ساختمان