تخریب ساختمان

تخریب ساختمان در ایمن ساز تهران

از زمان تاسیس ساختمان به بعد هر مدت که میگذرد ساختمان کارایی خود را کم کم از دست میدهد و تا آن حد فرسوده میشود که غیرقابل سکونت میشود و حتی با بازسازی و نوسازی هم به مکانی امن برای سکونت تبدیل نمیشود ، این جاست که باید بافت فرسوده تخریب شود و بافت جدید جایگزین آن شود و تخریب ساختمان صورت بگیرد

تخریب ساختمان باید با نهایت دقت و ایمن سازی محیط اطراف صورت بگیرد و نیازمند گروهی متخصص در این مورد میباشد تا خطرات جانی و مالی در پی نداشته باشد . تخریب از آن جهت نیازمند برنامه ریزی و دقت فراوان است که ممکن است دیوار های ساختمان های دیگر نیز تحت تاثیر این تخریب قرار بگیرند و آسیب ببینند پس باید با نهایت دقت انجام شود .

ما در انجام عملیات های ساختمانی خود را حافظ جان و مال مردم میدانیم و امید است شما با اطمینان به گروه ایمن ساز تهران مارا در این راه یاری بفرمایید.

تخریب ساختمان و برنامه ریزی دقیق

گروه ایمن سازان تهران با داشتن معماران و مهندسان توانا در تحلیل و بر آورد نتیجه پروژه های ساختمانی همیشه دقیقترین برنامه ریزی ها را به پیش برده اند . ایمن ساز تهران با بازدید مداوم از ساختمانی که باید تخریب شود و شناسایی خطرات کار در این مورد و همچنین تجهیزات و مصالح لازم  بهترین و ایمن ترین تخریب ساختمان را انجام میدهد.

تخریب ساختمان تهرانتخریب داخلی ساختمان

ما در شرکت ساختمانی ایمن سازان تهران تمام انواع تخریب های ساختمانی را انجام می دهیم به صورتی که 0 تا 100 پروژه های ساختمانی شما را بر عهده گرفته و انواع تخریب : تخریب کف ، تخریب نمای ساختمان ، تخریب دیوار های داخلی ساختمان و تخریب سقف کاذب را هم بر عهده داریم .

 

روش کار

روش انجام کار توسط مهندسان ساختمانی ما به این صورت است که ابتدا ، ناظران پروژه ایمن ساز ابتدا قبل از انجام هرکاری از محل پروژه را بازدید می کنند و با بررسی زیر ساخت های لازم برای تخریب ساختمان  و سنجیدن شرایط ایمنی کار گزارشی را تهیه و جهت بررسی بیشتر با استادکاران و انجام دهندگان پروژه مشورت می کنند.

تخریب و نوسازیتخریب ساختمان و چگونگی انجام آن به صورت صحیح

تخریب ساختمان اولین مرحله در بازسازی ساختمان است و اثرات متعددی بر محیط شهری میگذارد و به محله ایی که تخریب در آن صورت میگیرد جلوه ایی زشت میدهد البته اگر از روش ها و اصول معین و برنامه ریزی شده برای تخریب استفاده شود این مشکل برطرف میشود . همچنین تخریب میتواند به اموال عمومی و خصوصی آسیب وارد کند و نارضایتی های  عمومی را در پی تخریب نادرست در پی داشته باشد . پس باید برای تخریب و بازسازی ساختمان طرح و نقشه کاملی در دست داشت.

تعمیرات ساختمان ، بازسازی ساختمان ، رفع نم ساختمان و سرویس ها ، خرده کاری ساختمان ، لوله کشی ساختمان  ، بنایی ساختمان

تخریب و بازسازیعملیات های اولیه قبل از شروع تخریب ساختمان

بعد از گرفتن مجوز توسط شخص ذیصلاح ، باید تحلیل درستی از کف ، دیوار های ساختمان ، اسکلت ساختمان ، و امکان تخریب خود به خودی ساختمان و پیشبینی نتایج تخریب ساختمان باید انجام بگیرد.

اقدامات اولیه تخریب و ساختمان سازی در نحوه انجام کار و پروژه ساختمانی تاثیر شگفتی در کیفیت انجام ان دارد پس تا می توانید کار محکم شروع کنید.

تعیین و بررسی مسیرهای مورد دسترس برای تخریب ساختمان

پل ها ، نرده ها ، مسیر های گذر و نردبان ها باید به صورت دقیق و به صورت لاتین برای انجام عملیات تخریب ساختمان مورد بررسی قرار دهند. هدف از انجام این بررسی ها داشتن نقشه مناسب تخریب و جلوگیری از ایجاد خطرات تخریب در ساختمان جهت بازسازی و نوسازی می باشد.

تخریب در ساختمانتجهیزات مورد نیاز برای تخریب ساختمان

باید تجهیزات مورد نیاز و همچنین مصالح لازم برای تخریب ساختمان به صورت دقیق شناسایی شده و قبل از شروع عملیات تخریب فراهم شوند. شرط اول قدم برای انجام یک عملیات تخریب ایمن و سالم داشتن برنامه مدون و از پیش تعیین شده برای تخریب در محل و همراه با تجهیزات مناسب تخریب می باشد ،شما می تواانید با مراجعه به کارشناسان ساختمانی ایمن ساز تهران به طور مستقیم به توانایی اکیپ ایمن ساز در انجام انواع پروژه های ساختمانی پی ببرید و با امکانات و دانش به روز ما آشنا شوید.

ما در شرکت ایمن ساز تهران با توجه به اهمیت تخریب ساختمان سرمایه گذاری خوبی در این بخش داشته ایم و تخریبی آرام و بدون دردسر را برای شما انجام  می  دهیم.

 

شروع عملیات تخریب در ساختمان

شروع عملیات تخریب. باید از بالاترین نقطه ساختمان صورت بگیرد و به پایین ترین نقطه برسد البته به جز مواردی که تخریب ساختمان با استفاده از مواد منفجره انجام میگیرد. البته در بعضی مواقع هم با استفاده از کابل و یا گوی های در حال نوسان ساختمان را تخریب میکنند. پس تخریب و بازسازی ساختمان ممکن است با توجه به نوع ساختمان و کاربری ان ها شیوه تخریب در ساختمان متفاوت باشد.

                                                  اقدامات ایمنی بعد از تخریب ساختمان

مهمترین کار بعد از تخریب و یا حین تخریب که اگر تخریب به صورت کلی باشد یعنی بنا کلا از اساس و پی تخریب شده و دارای همسایه و پلاک همجوار باشد ایجاد سازه نگهبان  به صورتی که دیوار پلاک های همجوار دچار شکستگی و ریزش نشوند

ایجاد مانع جهت جلوگیری  ورود افراد متفرقه و بدون وسایل ایمنی به محوطه به وسیله ایجاد نرده ، دیوارپیش ساخته و….

پاک سازی کامل کوچه یا خیابانی که عملیات تخریب در آن انجام گرفته از نخاله های ساختمانی جهت جلوگیری از سد معبر و ایجاد گردو غبار

و اگر تخریب به صورت جزیی باشد و مربوط به تغییرات داخل ساختمان باشد باید مراقب لوله کشی و مسیر عبور کابل های برق بود تا خدایی ناکرده اتفاق بدی حاصل نگردد.

که گروه ایمن ساز تهران با پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت تمامی امور تخریب چه به صورت کلی و چه به صورت جزیی از صفر تا صد به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

ما اینجاییم تا عملیات تخریب و تعمیر و بازسازی ساختمان های شما را با بهترین کیفیت و ایمن ترین روش های عمرانی انجام دهیم با ما تماس بگیرید و ایمن ساز را به خانه خود دعوت کنید.

ایمنی در حین کارما ساعات کاری مشخص شده ای نداریم شما میتوانید در تمام روزهای هفته و به صورت 24ساعته با ما تماس بگیرید و از ما مشاوره ساختمانی در رابطه با پروژه خود بگیرید. 

تماس با ماتخریب کلی و جزئی ساختمان

تخریب ساختمان ممکن است به دلایل مختلفی شکل بگیرد ، مثلا ممکن است ساختمانی بسیار قدیمی باشد و و دیگر قابلیت سکونت را نداشته باشد ، اینجاست که باید ساختمان تخریب شود و از اول بنا شود که به این باید ساختمان را به صورت کلی تخریب کرد . اما در مواردی هم عملیات تخریب در جهت ، تعمیرات ساختمان و یا بازسازی ساختمان انجام گیرد که در این جا باید قسمتی از ساختمان تخریب شود که به آن تخریب جزئی گفته می شود.

عملیات تخریب در ساختمان

به طور کلی میتوان این چنین تخریب ساختمان را تعریف کرد : هرگونه جداسازی مصالح از ساختمان تخریب شده برای نوسازی ، بازسازی ، بازسازی ، تعمیر و … را تخریب میگویند ، اکثر تخریب ها در ساختمان ها به منظور نوسازی ساختمان انجام می شود .

تخریب ، ساختمان ، تخریب در ساختمان ، تخریب و بازسازی 

بهترین شرکت ساختمانی تهران برای انجام عملیات تخریب ، بازسازی و نوسازی ساختمان با گروهی مهندسی و با تجربه 

دانش کار گروهی در ایمن ساز

یکی از بهترین و قابل توجه ترین ویژگی های موجود در هر شرکت ساختمانی فعال ، دارا بودن روحیه کار گروهی و اشتراک گذاشتن دانش ساختمانی خود با تیم ساختمان سازی است. ایمن ساز تهران این ویژگی را از ابتدا در اعضای تیم خود پرورانیده و تا انجا پیش رفته است که همه خود را یکی می دانند .  بر همین اثاث تیم ما در حین انجام تخریب ساختمان که ابتدای شروع ساختمان سازی می باشد با تکیه بر دانش و روحیه کار گروهی اعضای خود ایمن ترین و سالم ترین و همچنین کم هزینه ترین تخریب در ساختمان را برای شما عزیزان به همراه می آورد.

 

تخریب و بازسازی

 

                               تخریب و ایمنی تخریب یک ساختمان

تخریب یک عملیات ساختمانی است که در صورت اجرای غلط و نادرست آن می تواند شامل خسارت های مادی و همچنین جانی شود ، پس بررسی و داشتن تحلیل درست از ایمنی تخریب ساختمان از مهم های یک پروژه ساختمانی است ، ما بر همین اثاث در اول کار با نظارت دقیق و مشاهده محل انجام تخریب توسط تیم تخریب برآیند و خطرات کار را مشخص کرده و در صدد رفع ان بر می آییم و تخریبی ایمن و سلامت را برای شما به همراه می آوریم.

تخریب ساختمانی ، ایمنی تخریب ، تخریب اصولی ساختمان ، مهندسی تخریب 

ایمن ساز تهران را در انجام پروژه های خود فراموش نکنید.

 

بیمه نامه کار تخریب

ما به جهت حساس بودن امر تخریب در ساختمان و سایر تخریب ها قرارداد های بیمه ایی رسمی را با شرکت های بیمه معتبر عقد کرده ایم که ایمنی و سلامت کار را دوچندان می کند.  بیمه کردن یک ساختمان در حال تخریب شامل بیمه تجهیزات بکار رفته ، بیمه ساختمان های مجاور و اموال عمومی و شخصی و بیمه عمر کارگران ساختمانی تخریب می شود .

تخریب ساختمان خود را بدون هیچ شک و تردیدی به ایمن ساز تهران بسپارید و بدون دغدغه و استرس کار ساختمان سازی خود را انجام دهید. بدون شک در تخریب ساختمان مهمترین چیز ایمنی است که ما با نیروهای متخصص و فنی بهترین ایمنی را با استفاده از سازه نگهبان و حصار و … ایمنی لازم را فراهم می کنیم.

بیمه ساختمان

تخریب در کوتاه ترین زمان ممکن

همیشه اولین قدم برداشتن هرکاری سخت به نظر می آید حالا خودتان تصور کنید که قرار است یک ساختمان کلنگی چند طبقه را تبدیل به یک مکتن تجاری و یا همان مکان مسکونی جدید بکنید ، اولین قدم برای شروع این کار پس از اخذ مجوز های لازم و نقشه اولیه برای کار باید تخریب ساختمان صورت بگیرد اینجاست که شما باید مراحل اولیه را برای یک تخریب کوتاه را انجام بدهید ، ما در پرسنل ایمن ساز تهران می توانیم اولین قدم کاری شما در بازسازی ساختمان را به صورت محکم و قوی برداریم و با تخریب آسان و سریع و کوتاه مدت انگیزه ی شما را برای ادامه قوی فعالیت ساختمان سازی شما بیشتر کنیم .

شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما در همین سایت با ما ارتباط برقرار کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

تخریب سریع

گستردگی امر تخریب ساختمان

امروزه با مشاهده میدانی از سطح شهر به خوبی می توان متوجه آن شد که اغلب ساختمان سازی ها و کارهای ساختمان بعد از انجام تخریب در ساختمان های کلنگی صورت گرفته است و به پیش می رود ، همین امر باعث می شود که امر تخریب ساختمان از نظر کارشناسان ساختمان سازی بسیار مهم جلوه کند. تخریبی اصولی و ایمن به پیش می رود که به صورت قانونی و با گرفتن مجوزهای لازم برای شروع کار و همچنین مرحله به مرحله به پیش برود.

تخریب :

هر اقدامی که در جهت جدا کردن اجزا و مصالح ساختمانی از هم صورت می گیرد و بعد آز ان بنایی نوسازی و تعمیر و یا ساخته می شود شامل تخریب می شود و تخریب ساختمان نام می گیرد .

ساختمان کلنگی

هر ساختمان و بنایی که 20 سال از عمر ان می گذرد فرسوده به حساب می آید ، منزل کلنگی محسوب می شود و باید تخریب شود و منزل یا بنای جدید در آن محل اجرا شود.

در اینجات که هر وقت نام یک ساختمان کلنگی به میان می آید امر تخریب ساختمان هم در پی آن است زیرا هر تغییری در ساختمان های کهنه و  قدیمی که قرار است انجام شود نیازمند تخریب اصولی ساختمان و ویژه می باشد در ادامه با ما همراه باشد تا در باره چگونگی تخریب در ساختمان و مراحل آن شرحی داشته باشیم.

تخریب ساختمانی

تخریب ساختمان

تصور کنید که شما یک منزل فرسوده و کهنه دارید و می خواهید که دیگر قابلیت سکونت را ندارد و محل امنی برای سکونت نیست ، این جاست که شما تصمیم می گیرید که باید امر تخریب ساختمان  خود را انجام بدهید ، بعد از ان که شما تصمیم به تخریب گرفتید باید جوانب کار را در نظر گرفته و بدنبال گروهی تخریب بگردید که بتوانند کاملا اصولی و بر اثاث قوانین و مقررات امر تخریب ساختمان را انجام بدهند ، ایمن ساز تهران می تواند در امر تخریب ساختمان و چگونگی انجام ان مشاوره های لازم را برای شما داشته باشد ، پس شما می توانید همین الان با یکی از شماره های ایمن سا تهان تماس گرفته و خدمات و مشااوره رایگان دریافت کنید.

 

 پوشش تمامی خدمات ساختمانی

یک شرکت ساختمانی معتبر باید علاوه بر ارائه خدمات جامع و کامل در مورد نیاز هایی که می خواهد پوشش دهد و به حرفه و حوزه کاری او هم مربوط است ، باید بتواند تمام مناطق تهران بزرگ را هم پوشش دهد تا همگان توان دسترسی سری و آسان را به این خدمات داشته باشند ،به عنوان مثال ایمن ساز تهران علاوه بر ارائه خدمات تخریب ساختمان می تواند ، خدماتی همچون ، نم گیری ساختمان ، تعمیر و نوسازی ساختمان ، بازسازی اصولی ساختمان ، لوله کشی ساختمان و انواع دیگر خرده کاری های ساختمان را به صورت کاملا اصولی انجام دهد. همنین علاوه بر پوشش جامع و کامل این خدمات می تواند در تمام نقاط تهران هم فعالیت ساختمانی را به صورت پرقدرت و با کیفیت انجام می دهد.

هزینه های تخریب ساختمان تهران

همانطور که می دانید برای انجام امورات ساختمانی نمیتوان هزینه  و قیمت قطعی را بر آورده کرد به عنوان مثال ممکن است تخریب ساختمان در تهران بسته به نوع تخریب و یا حجم تخریب و همچنین میزان تجهیزات مورد نیاز هزینه های متفاوتی را داشته باشد . بنابراین شما عزیزان برای آگاهی از قیمت ها باید با ما در ارتباط باشد .

ما در تخریب ساختمان چه مواردی از ایمنی ساختمان را باید در اولویت رعایت قرار دهیم

ساختمان سازی و بر پاکردن یک ساختمان جدید قبل از هرکاری نیاز به تخریب ساختمان کهنه را دارد ، اما برای تخریب یک ساختمان کهنه بسته به نوع ساختمان روش های تخریب و رعایت موارد ایمنی اهمیت فراوانی دارد ، برای این موضوع شما در نظر داشته باشید ، که برای تخریب یک ساختمان چند طبقه قائدتا هم امکانات زیادی لازم است و هم اینکه باید تمام موارد و نکات ایمنی رعایت بشود ، ایمن ساز تهران تخریب ساختمان را امری مهم و شامل اصول و قواعدی مهم می داند که باید در اجرای آن دقت فراوان و لازم را در نظر داشت ، ما در ایمن ساز تهران بهترین ساختمان و ساختمان سازی را برای شما در نظر گرفته ایم.

 

ما بهترین و گروه و تیم طراحی نقشه های ساختمان ، بازسازی و ساخت ، نوسازی و تعمیرات ساختمان به همراه تخریب ساختمان در تهران و حومه هستیم که تمام توان و سعی خود را بر آن قرار داده تا بهترین و امن ترین پروژه های ساختمانی را تحویلتان بدهیم ، بهترین ها در تهران و ایمن ساز تهران

خاکبرداری در تخریب ساختمان

خاکبرداری یکی از مراحل تخریب محسوب می شود ، که توسط تیم تخریب شرکت ایمن ساز تهران صورت می گیرد ، خاکبرداری مراحل مختلفی دارد ، به عنوان مثال خاکبرداری ساختمان های کهنه و قدیمی سخت تر از خاکبرداری و پی کنی زمین خام است ، تجهیزات لازم و مخصوص زیادی برای انجام پی کنی باید در نظر گرفته شود ، به عنوان مثال تخریب و پی کنی ساختمان نیازمند لودر های زنجیری می باشد که بتوانند با قدرت زمین های سخت را خاکبرداری و برای انجام عمل پی کنی آماده کند . تخریب ساختمان با به روز ترین و پیشرفته ترین امکانات ساختمانی را از گروه تخریب شرکت موتبر و مجوز دار ایمن ساز تهران بخواهید .

 

تخریب و پی کنی ساختتمان

 

نرخ تخریب ساختمان چگونه تعیین می شود ؟

نرخ تخریب در تهران و شهرستانها برحسب بسیاری از عوامل مختلف تعیین می شود ، مثلا تعیین قیمت تخریب توسط برترین کارشناسان ایمن ساز تهران تعیین می شود ، تعیین نرخ بسته به تعداد واحد های مورد تخریب ، محله و موقعیت تخریب ساختمان ، تعداد نیرو ها و تجهیزات لازم برای تخریب و همچنین وسعت تخریب منزل و ساختمان بستگی دارد . البته ایمن ساز تهران همواره جهت رفاه حال مشتریان عزیز کمترین نرخ ها را برای شما عزیزان در نظر گرفته است ،  پس با اطمینان به ما را در رسیدن به اهداف خود که بهترین خدمات است یاری بفرمایید . در ادامه گروه ساختمانی ایمن ساز تهران و قسمت تخریب ساختمان تهران قصد داریم که مطالبی را در باب انواع مختلف تخریب برای شما بیان کنیم .

تخریب ساختمان ارزانتخریب های انفجاری

ایمن ساز تهران علاوه بر انجام تخریب با استفاده از کارگر و تجهیزات سنگین که برای منازل و ساختمان هایی است که در محدوده شهر وجود دارند و تخریب انفجاری باعث ایجاد خطرات می شود می تواند در ساختمان ها و منازل دور افتاده از شهر که تنها ان ساختمان وجود دارد و خطری ندارد از تخریب انفجاری استفاده می شود ف در این نوع تخریب کل قسمت های اصلی ساختمان را بمب گذاری می کنند و  از محل دور استاده و ان را منفجر می کنند و ساختمان در کوتاه ترین زمان ممکن تخریب می شود . این نوع تخریب مخصوص ساختمان هایی است که چند طبقه هستند و زمان زیادی برای تخریب ان لازم است ، ایمن ساز تهران متناسب با نوع پروژه شما تخریب اصولی را انجام می دهد ، تخریب ساختمان با ایمن ساز

تخریب انفجاریتجهیزات تخریب

شرط اولیه و اساسی برای انجام کلیه پروژه های تخریب ساختمان های بزرگ و مستحکم و بتنی دارا بودن تجهیزات متناسب و لازم و کافی با نوع تخریب است ، ایمن ساز تهران همواره سعی در فراهم اوردن تجهیزات تخریب متناسب با نوع تخریب برای ارائه خدمات سریع و با کیفیت بوده است ، تخریب ساختمان در تهران نیازمند امکانات و ابزاری است که به تعدادی از مهم های ان اشاره ایی خواهیم کرد :

بیل مکانیکی

بیل های مکانیکی 

بیل های مکانیکی نقشی اصلی و کارا را در هنگام اجرای پروژه تخریب ساختمان بر عهده دارند ، به این صورت که از وسایل سنگینی همچون بیل ها مانند بیل های مکانیکی زنجیری برای تخریب و خاکبرداری استفاده می کنند . در این روش تخریب به آسانی و سریعا انجام می شود ، ایمن ساز تهران بهترین ها را برای شما رقم می زند .

چکش های بتنی

چکش های بتنی هیدرولیکی دستی و مکانیکی

چکش های بتنی مورد استفاده در انواع تخریب می تواند شامل تخریب دستی با استفاده از چکش دستی باشد به این صورت که ان ها در ابعادی کوچک هستند که و بوسیله انسان مورد استفاده قرار میگیرند و بتن را تخریب می کنند

اما دستگاه چکش های بتنی مکانیکی که دهانه بیل متصل شده و در ان واحد توانایی تخریب سازه های بتنی مستحکم و بزرگ را دارا می باشند .

تخریب بتن ، تخریب سازه های ساختمانی بزرگ ، تخریب در تمام مناطق تهران 

تجهیزات تخریب

هزینه و قیمت تخریب ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

اولین مورد در تخريب ساختمان نوع سقف آن است؛ در صورتيكه سقف ساختمان از نوع بتني باشد نسبت به سقف هاي ضربتي (آجري) هزينه ي تخريب آن بيشتر خواهد بود. دليل اين مسئله سختي ساختمان هاي بتني است. همچنين در صورتيكه بدنه ي اصلي ساختمان بتني باشد هزينه ي تخريب آن نسبت به ساختمان هاي آهني بيشتر خواهد بود.
نكته ي ديگري كه در تخمين هزينه ي تخريب ساختمان موثر است تعداد طبقات خانه است.

وسعت تخریب و تجهیزان بیشتر و پیچیده تر

به طوريكه هر قدر ساختمان ارتفاع بيشتري داشته باشد نيازمند ابزار و تجهيزات و نيروي بالقوه ي بيشتري خواهد بود مورد دیگر در تعيين هزينه ي تخريب ساختمان قابليت عبور و مرور است.و كوجه هاي تنگ امكان انتقال تجهيزات سنگين را غيرممكن مي كند و گاها پيمانكاران مجبور به استفاده از روش هاي قديمي تخريب مي شوند. همچنين حمل نخاله در صورت عدم امكان ورود كاميونت ها بايستي به صورت دستي انجام شود كه هزينه هاي اضافي را به شما تحميل مي كند.

اما نگران هزینه ها نباشید جون شرکت ایمن ساز تهران یکی از نمونه ترین شرکت های است که کار تخریب ساختمان را با ارزانترین قیمت و در اسرع وقت انجام می دهد.

تخریب ساختمان

چگونگی روش تخریب ساختمان

برای تخریب ساختمان از روش های مختلفی استفاده می شود که به شرح زیر هستند:

  • تخریب به شکل دستی : در این متد تخریب که معمولا در کوچه های باریک به کار می رود، عملیات به واسطه کارگر و دستگاه هیلتی صورت می گیرد.
  • تخریب  با بیل مکانیکی : در این متد که یکی از متداول ترین روش هاست، برای تخریب از دستگاه بیل مکانیکی بهره گرفته می شود. دستگاه بیل مکانیکی می تواند عملیات تخلیه نخاله در کامیون را نیز انجام دهد.
  • تخریب ساختمان با گوی فولادی: اگر ساختمان مورد نظر بیش از 5 طبقه داشته باشد، از گوی فولادی برای تخریب بهره گرفته می شود. این روش در کشور ما زیاد رایج نیست.
  • تخریب ساختمان با مواد منفجره: این روش با قرار دادن مواد منفجره در پایه های اصلی ساختمان صورت می پذیرد. مواد منفجره به شکلی در محل قرار داده می شوند که بعد از تخریب، آوار حاصل در مرکز بریزد. این نوع تخریب معمولا برای ساختمان هایی که در حاشیه شهرها هستند استفاده می شود و در این نوع تخریب باید تمام موارد ایمنی رعایت شود .
  • تخریب اصولی ، تخریب ایمن ساختمان  ، تخریب انفجاری

تخریب انفجاری

تخریب با برنامه و منظم

همه خدمات و کارهایی که از جانب شرکت ایمن ساز تهران ارائه می شود با برنامه و طبق اصول مشخصی میباشد و برنامه ریزی ما شامل شروع عقد قرارداد تا انتهای مدت گارانتی کار میباشد ، ما یک تیم متخصص و فعال در زمینه های ارائه خدمات تخریب و کلیه خدمات ساختمانی در تهران هستیم که شما عزیزان می توانید با ما حتی در دورترین نقاط تهران تماس گرفته و خدمات خود را ثبت کنید .

تخریب اجزای ساختمان 

تخریب اجزای ساختمان

دارای تمام مجوز های فعالیت ساختمانی

ایمن ساز تتهران و واحد تخریب ساختمان تهران دارای تمام مجوز های فعالیت های ساختمانی در تهران بزرگ و حومه می باشد ، متاسفانه اروزه در تهران شرکت هایی وجود دارند که بدون داتن یک مجوز ساده و حتی رعایت کردن ساده ترین نکات ایمنی دست به انجام پروژهای ساختمانی از جمله تخریب می زنند اینجاست که شرکت ساختمانی جعلی هیچ تعهدی در قبال انجام نادرست کار به مشتریان نمی دهد ، شرکت ساختمانی ایمن ساز تهران برای صفر تا صد انجام پروژه تخریب در ابتدای کار مجوز می گیرد و سپس شروع به انجام عملیلت تخریب می کند .

تعهد و تخصص شعار ما می باشد .

تخریب بزرگ ، تخریب ساختمان بزرگ ، تخریب داخلی ، تخریب کلی ساختمان ، تخریب جزئی ساختمان 

مجوز تخریب

تخریب دیوارهای داخلی ساختمان

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در شرکت ساختمانی ایمن ساز تهران و گروه تخریب ساختمان تهران ارائه خدمات تخریب دیوارهای داخلی ساختمان است که توسط پرسنل تخریب با دارا بودن امکانات و تخصص کافطی انجام می گیرد .